Ideal Standart 64 noktaya ulaştı

Ideal Standard, Türkiye’de de yeni satış noktaları açarak hızlı büyümesini sürdürüyor

Ideal Standart 64 noktaya ulaştı

ECE Holding’in 2008 yılında Türkiye’ye getirdiği Ideal Standard, şu an İstanbul’da 18, Türkiye’de ise 64 noktada hizmet veriyor. 30’dan fazla ülkede 10 binden fazla çalışanı, vitrifiye, akrilik, banyo dolapları, armatür ve aksesuarlardan oluşan geniş ürün yelpazesi ile kaliteli, şık ve fonksiyonel banyo çözümlerini tüketicilerle buluşturan Ideal Standard, İstanbul’da 18 Türkiye’de ise toplam 64 satış noktası ile hizmet veriyor.

Geniş ürün yelpazesi tüketiciyle buluşuyor
Müşterilerine rahat ve huzurlu bir alışveriş ortamı sağlamak amacıyla tüm satış noktalarını yenileme operasyonuna başlayan Ideal Standard, İstanbul’daki ilk satış noktası olan Çakmak Yapı'nın 1.000 m2’lik alanını da yeniledi. Binlerce farklı tasarım ve şıklıktaki Ideal Standard ürünlerinin yanı sıra dünyanın en prestijli yapılarının tercih ettiği Jado markalı lüks segmentteki ürünler de Mecidiyeköy'deki bu satış noktasında tüketicilerle buluşuyor. Türkiye'de satışa sunulan tüm Ideal Standard ve Jado ürünlerine buradan ulaşıldığı gibi Çakmak Yapı, Ideal Standard'ın ana dağıtım noktası olarak da görev yapıyor.

İdeal Standart hakkında
Çok uluslu bir dünya firması olan Ideal Standard International, Almanya’da 1901, Amerika'da 1875, İngiltere’de 1815 yıllarından bugüne faaliyetlerini sürdürüyor. Farklı ülkelerin kültür ve teknolojik özelliklerini bir araya toplayan Ideal Standard, global teknolojiyi, yerel tasarım kültürü ile zenginleştiren bir yapıya sahip. 200 yıllık geçmişi, 30’dan fazla ülkede 10 bin’den fazla çalışan istihdam eden firma 2008 yılında Ece Banyo ile exclusivite anlaşması imzaladı