Ideal Standart 'konut sektörünü' ödüllendirdi

Ideal Standart International ödülleri kapsamında 3 farklı kategoride 18 konut projesine ödül verildi.

Ideal Standart 'konut sektörünü' ödüllendirdi

'Ideal Standard International' ödülleri markanın Brüksel'deki uluslararası proje merkezi tarafından değerlendirilerek sahiplerini buldu.

Başarılı projelere: Bosphorus ve My Europe
Proje Ödülleri", "Turizm ve Sağlık Projeleri Ödülleri" ve "Jado Ödülleri" olmak üzere 3 farklı kategoride 18 prestijli proje ödüllendirildi. Proje Ödülleri kapsamında "Ideal Standard International Özgün Proje Ödülü" Bosphorus City İstanbul Sarayları Projesiyle Sinpaş Holding'e verilerken; Türkiye'nin ilk kentsel dönüşüm projeleri arasında yer alan Ağaoğlu My Europe Projesi "Ideal Standard International Kentsel Tasarım Ödülü"ne layık görüldü.  

Ideal Standart Ödülleri

En İyi'ler ödüllendirildi
"En İyi Rezidans Ödülü" Dumankaya İkon Projesi, "En İyi Konsept Proje Ödülü" Tema İstanbul, En İyi Proje Geliştirme Ödülü" Vadi İstanbul, "En İyi Yaşam Alanı Konut Ödülü" Elysium Serene Kandilli Evleri, "En İyi Tema Konut Ödülü" Venezia Projesi, "En İyi Sağlıklı Yaşam Konsept Ödülü" Four Winds, "En İyi Ofis Proje Ödülü" Hukukçular Towers, "En İyi Az Katlı Konut Proje Ödülü" Florya Ekşinar Konakları ve "En İyi Karma Proje Ödülü" Atlantis projelerine verildi.

Turizm Ödülleri
Yapı sektörünü uluslararası platformlara taşımak ve sektörü en iyiye teşvik etmek amacıyla ödüllerin verildiği gecede Turizm ve Sağlık Projeleri kapsamında da ödüller sahiplerini buldu. Ankara Acıbadem Hastanesi Projesi "Ideal Standard International Sağlık Tesisi Ödülü"ne layık görülürken Holiday Inn Çukurambar Oteli Projesi "En İyi Business Otel Ödülü"nün sahibi oldu. "En İyi Tatil Oteli Ödülü" Alanya Gür Diva Oteli'nin, En İyi Modern Mimari Ödülü Adana Sheraton'ın ve "En İyi Şehir Oteli Ödülü" ise Anitta Otel Projesi'nin oldu.

Jado Ödülleri kapsamında ise "En İyi Karma Proje Ödülü" ile İstanbul Sapphire ve "En Özgün Mimari Ödülü" ile Trump Towers birinci seçilen projeler arasında yerini aldı. Projelerden gelen tüm detaylı bilgilerinin toplanarak, markanın uluslararası proje ofisi tarafından yapılan değerlendirmesi üzerine kategorilere ayrılarak, onlarca proje arasından seçilenlere ödüllerini İdeal Standard Yapı Malzemeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Çenesiz, Ideal Standard International CFO ve CAO'su Gary Cleaver ve Ideal Standard International Ticaretten Sorumlu Başkan Yardımcısı Jordi Cazorla takdim etti.