İDİLİA VE VİTRİN’DE MART FIRSATI

Sur Yapı, Mart ayı boyunca İdilia ve Vitrin projelerinde geçerli olacak bir kampanya başlattı. Buna göre, ev almak isteyenlere peşinatsız ve ara ödemesiz fırsatlar sunuluyor

İDİLİA VE VİTRİN’DE MART FIRSATI

Sur Yapı, iki projesi için kampanya düzenledi. Mart ayı boyunca sürecek kampanya, Sultanbeyli'deki İdilia ve Sultangazi'deki Vitrin projeleri için geçerli olacak. 'Mutluluk evinizde, peşinatı teslimde' sloganıyla lanse edilen kampanya kapsamında, şirket toplam konut bedeli üzerinden yüzde 5 indirim yapıyor. Kalan tutar için teslimata kadar ara ödemesiz ve peşinatsız yüzde 75 banka kredisini sabit taksit ödeme fırsatıyla sunan Sur Yapı, kalan %25 peşinatı ise konutun tesliminde alıyor.

Kampanyaları ile ilgili konuşan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, kendi evinin sahibi olmak isteyenler için avantajlı fırsatlar sunduklarını belirtti. Kampanyada konut alıcılarının peşinatsız ve ara ödemesiz ev sahibi olabileceklerini söyleyen Altan Elmas, "İdilia ve Vitrin projelerinden ev almak isteyenlere ek olarak yüzde 5 kampanya indirimi uyguluyoruz. Kampanya kapsamında müşteriler herhangi bir peşinat veya ara ödeme yapmaksızın sadece aylık sabit taksit ödüyor. Peşinatı ise konutlarını teslim aldıklarında ödüyorlar. Böylece konut alıcıları tasarruflarına dokunmadan ve bütçelerini zorlamadan ev sahibi olma fırsatı bulabilecekler" dedi.

Vitrin'de teslimler Aralık 2016'da
Sur Yapı'nın başlattığı kampanyanın geçerli olduğu projelerden biri olan Vitrin, Maslak-Levent hattına 5 dakika mesafede, TEM otoyoluna ise komşu bir konumda yer alıyor. İhale aşamasındaki Kabataş - Beşiktaş - Mecidiyeköy - Mahmutbey Metro hattına da 1.5 km mesafede yer alan proje, Atatürk Havalimanı'na metro ile kolayca ulaşım imkanına sahip. Projede teslimler Aralık 2016'da yapılacak.

İdilia'da ulaşım avantajı
Kampanya kapsamındaki diğer proje olan İdlia ise, TEM Çamlıca Gişelerine ise yaklaşık 5 dakika mesafede konumlanıyor. İnşaatı devam eden Üsküdar Çekmeköy metro hattının Sultanbeyli üzerinden Sabiha Gökçen Havalimanı'na uzatılma kararı ile birlikte İdilia projesinden Üsküdar başta olmak üzere Anadolu Yakası'nın önemli ilçelerine ve Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşım da kolaylaşıyor. İdilia ayrıca yapılması planlanan ve bittiğinde Avrupa'nın en büyük şehir hastanesi olması öngörülen yaklaşık 4 bin 100 yatak kapasiteli hastaneye komşu bir konumda yer alıyor.