İnanlar İnşaat Zekeriyaköy projelerinde vade farksız ödemeler!

İnanlar İnşaat’ın İstanbul Zekeriyaköy’de inşa ettiği dört projesinde vade farksız ödeme kolaylıkları sunuluyor

İnanlar İnşaat Zekeriyaköy projelerinde vade farksız ödemeler!

İnanlar İnşaat, İstanbul Avrupa Yakası’nın Zekeriyaköy bölgesinde inşa ettiği Terrace Plus, Terrace Doğa, Terrace Vadi ve Terrace Hayat projeleri için 0 faizli ödeme alternatifleri sunuyor.

1- inanlar Terrace Plus projesi!

Teslimleri hemen yapılan fakat satışları devam eden Terrace Plus projesinde 36 aya kadar vade farksız taksit imkanı firma bünyesinde sunuluyor. 54 adet özel bahçeli villadan oluşan proje, akıllı ev sistemi ile donatılıyor.

2- İnanlar Terrace Doğa projesi!

Satışı devam eden son 4 adet villanın kaldığı Terrace Doğa’da teslimler hemen gerçekleştiriliyor. Firma bünyesinde 60 aya kadar vade farksız taksit seçeneği sunuluyor. Proje, toplam 36 adet villadan meydana geliyor.

3- İnanlar Terrace Vadi projesi!

Anahtar teslimleri hemen yapılan Terrace Vadi’de 60 aya kadar 0 faizle taksit alternatifi sunuluyor. Satışları devam eden proje, denizi ve ormana komşu konumu ile doğa ile iç içe bir yaşam alanı yaratıyor.

4- İnanlar Terrace Hayat projesi!

Terrace Hayat projesinde teslimlerin 2016 yılının Temmuz ayında başlaması bekleniyor. Satışları tüm hızıyla devam eden proje için firma bünyesinde 36 aya kadar vade farksız taksit seçeneği sunuluyor. Metro durağına 10 dakikalık mesafede olan projeden merkezi noktalara kolay ulaşım sağlanabiliyor.

 

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat