İncek Loft projesinde teslimler başladı

Ankara'nın en karlı lokasyonu olarak bilinen İncek'te hayata geçirilen İncek Loft projesinde ilk etap teslimleri başladı

İncek Loft projesinde teslimler başladı

Ankara'nın en karlı lokasyonu olarak bilinen İncek'te hayata geçirilen İncek Loft projesinde ilk etap teslimleri başladı. 1199 adet konuttan meydana gelen İncek Loft Akfen İnşaat imzası taşıyor. Bölgenin en büyük projesi olan İncek Loft, 1+1'den 6+1'e değişen tiplerde daire seçeneklerinden meydana geliyor. 108 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan İncek Loft fiyatları 236 bin TL'den başlangıç gösteriyor. İncek Loft projesinin konut sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, tenis kortu, voleybol sahası ve yürüyüş parkuru yer alıyor. 

İncek Loft projesinde teslimler başladı

Teslimlerin başladığı İncek Loft projesini hayata geçirmekten mutluluk duyduklarını belirten Akfen Danışmanlık ve Proje Geliştirme A.Ş Genel Müdürü Barış Barçak “Verimli bir çalışma sürecinin ardından Ankara’daki ilk projemiz olan İncek Loft’u zamanında teslim ediyor olmak bizim için çok kıymetli. Teslim sürecinin 3 etapta tamamlanacağı projemizde Nisan ayından başlayarak, Haziran ve Eylül sonunda kat maliklerine dairelerini teslim etmiş olacağız. Yeşil peyzaj, gezinti ve rekreasyon alanları ile binaların birbirine bağlandığı kent yapılanmasının doğayla bir arada ele alındığı İncek Loft, geleneksel semt anlayışını modern çizgilerle buluşturdu. Öyle inanıyorum ki, İncek Loft sakinleri burada yaşamaya başladıkları ilk günden itibaren ne kadar doğru bir karar verdiklerini bir kez daha anlamış olacaklar” diye konuştu.

Akfen İnşaat Turizm ve Ticaret A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Volkan Oktar ise ‘İncek Loft Türkiye’nin önde gelen mimar ve mühendislerinin tasarladığı özel bir projedir. 2000 kişiye varan çalışanımız ile gece gündüz çalışarak yaklaşık 300.000 m2 inşaat alanına sahip olan projemizi 2 yıl gibi kısa bir sürede bitirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.’’ açıklamasını yaptı.

"İncek Loft projesinde teslimler başladı " Başlıklı Haberin Galerisi

İncek Loft projesinde teslimler başladı

İncek Loft projesinde teslimler başladı

İncek Loft projesinde teslimler başladı

İncek Loft projesinde teslimler başladı

Firma Bilgisi: Akfen Inşaat
Proje Bilgisi: Incek Loft