İncek Loft teslim tarihi!

Akfen İnşaat tarafından hayata geçirilen İncek Loft teslim tamamlandı. Projede yer alan dairelerin tamamı hemen teslim durumunda...

İncek Loft teslim tarihi!

Akfen İnşaat İncek Loft projesi Tabanlıoğlu imzası ile Ankara’da hayata geçiriliyor. 1.135 adet konuttan meydana gelen Ankara İncek Loft projesi kapsamında 12 bin metrekare ticari alan da yer alıyor.

44 adet çarşının bulunduğu İncek Loft satılık daireler 1+1’den 6+1’e kadar tasarlanıyor. 274 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen proje özellikleri arasında cafeler, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, otopark, güvenlik ve yüzme havuzları gibi imkanları sunuyor. Ayrıca bünyesinde midilli atlarının yer alacağı bir de park bulunuyor. Ankara İncek Loft Evleri’nde dairelerin tamamı hemen teslim durumunda. 

İncek Loft fiyatları 

İncek Loft fiyatları 236 bin TL ile 1 milyon 147 bin 700 TL arasında değişiklik gösteriyor. Projede, Akfen Holding bünyesinde vade ve peşinata alıcının karar vereceği kişiye özel ödeme planları ile ödeme fırsatları yer alıyor. 

İncek'in en büyük projesi  İncek Loft

Akfen İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen İncek Loft projesinde 1199 adet konut bulunuyor. Tabanlıoğlu Mimarlık'ın imzasının yer aldığı İncek Loft, Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evler ismini taşıyon bölümlerden oluşuyor. Projede her aile tipi ve bütçesine uygun farklı daire seçenekleri yer alırkan 1+1'ler 6,5+1'e kadar değişen daire tipleri bulunuyor. Bu daire tiplerinin büyüklüğü ise 71 metrekare ile 562 metrekare arasında değişiyor. 

İncek Loft nerede?

Akfen İnşaat tarafından hayata geçirilen İncek Loft Ankara’da konumlandırılıyor.

İncek Loft iletişim bilgileri

Adres: Gölbaşı-İncek Yolu, Ahmet Ulusoy Lisesi yanı İncek-Ankara
Web site: www.akfen.com.tr
Telefon: 0 312 408 15 54

Proje Bilgisi: Incek Loft