İncek Loft teslimleri Nisan 2016'da!

Akfen İnşaat güvencesi ile Ankara İncek'te hayat bulan İncek Loft teslimleri Nisan 2016'da başlayacak

İncek Loft teslimleri Nisan 2016'da!

Akfen İnşaat güvencesi ile Ankara İncek'te hayat bulan İncek Loft teslimleri Nisan 2016'da başlayacak. Avantaj dönemi devam eden İncek Loft projesinde firma bünyesinde kişiye özel ödeme planları sunuluyor. 

1+1'den 6,5+1'e kadar değişen büyüklüklerde toplam 1.199 adet dairenin yer aldığı İncek Loft projesinde, Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evleri olmak üzere 3 farklı konut tipleri yer alıyor. Mogan Gölü manzarasına hakim olarak yükselen İncek Loft projesinin yüzde 75'i peyzaj ve sosyal donatı alanı olarak tasarlandı. 

İncek Loft teslimleri Nisan 2016'da!

2016 yılı Nisan ayı sonunda teslimlerin başlaması planlanan İncek Loft projesinde yaşamın Nisan ayında başlayacağını belirten Akfen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selim Akın: "Ankara’nın en temiz havasına sahip gözde lokasyonu İncek’te yüzde 75 peyzaj ve donatı alanından oluşan keyifli bir dünya yarattık. Ankara’ya bu güzel projeyi kazandırmaktan mutluyuz..." dedi. 

Akfen Holding bünyesinde sunulan kişiye özel ödeme planları ile müşterilerine evlerinde oturmayı veya kiraya almaya başlamalarının ardından isteğe uygun ödeme imkanı belirlediklerini de söyleyen Selim Akın:  "Banka faizleriyle uğraşmadan Akfen bünyesinde sunduğumuz ödeme planları ile peşinat tutarlarını, vade seçeneklerini kendileri belirleyecekler..." dedi.

 

Firma Bilgisi: Akfen Inşaat
Proje Bilgisi: Incek Loft