İncek Loft'ta teslime doğru

Akfen İnşaat tarafından Ankara İncek'te hayata geçirilen İncek Loft projesinde daire teslimleri 6 ay sonra başlayacak.

İncek Loft'ta teslime doğru

Ankara İncek'in en büyük konut projelerinden biri olan İncek Loft projesinde teslimlere 6 ay kaldı. Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Akn, Nisan 2016'da ilk anahtar teslimlerinin gerçekleştirileceğini belirterek: "Bu tarihte projemizde hayat başlayacak. İncek Loft, Ankara’nın en temiz havasına sahip gözde lokasyonu İncek’te % 75 peyzaj ve donatı alanından oluşan keyifli bir dünya yarattık" ifadelerini kullandı. 

İncek Lotf'ta fiyatlar sabitlendi
Geliştirdikleri fırsatlar ile İncek Loft'tan ev sahibi olmak isteyenlere önemli fırsatlar sunduklarını vurgulayan Akın, projenin mimarisi ve sosyal imkanlarıyla iddialı bir proje olduğunu hatırlattı. Akfen Holding'in gücü ile hayata geçirilen projeden ev almak isteyenlerin kişiye özel ödeme planlarıyla karşılandığını söyleyen Akın:

İncek Loft'ta teslime doğru

" Akfen Holding bünyesinde sunduğumuz 13 ay vade farksız ödeme planı seçeneği veya banka bünyesinde 12 ay ötelemeli 10 yıla kadar kredi kullanarak sunulan ödeme planı seçeneğimiz ile İncek Loft’ta herkese göre bir daire seçeneği mevcut." dedi.

İncek'in en büyük projesi  İncek Loft
Akfen İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen İncek Loft projesinde 1199 adet konut bulunuyor. Tabanlıoğlu Mimarlık'ın imzasının yer aldığı İncek Loft, Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evler ismini taşıyon bölümlerden oluşuyor. Projede her aile tipi ve bütçesine uygun farklı daire seçenekleri yer alırkan 1+1&oer 6,5+1'e kadar değişen daire tipleri bulunuyor. Bu daire tiplerinin büyüklüğü ise 71 metrekare ile 562 metrekare arasında değişiyor. 

Firma Bilgisi: Akfen Inşaat
Proje Bilgisi: Akfen Incek Loft