İncek Loft'ta teslimler başlıyor

Akfen İnşaat imzasıyla Ankara İncek'te inşa edilen İncek Loft projesinde ilk teslimler Nisan ayı sonunda başlayacak.

İncek Loft'ta teslimler başlıyor

Akfen İnşaat imzasıyla Ankara İncek'te inşa edilen İncek Loft projesinde ilk teslimler Nisan ayı sonunda başlayacak. İncek Loft'tan, firma bünyesinde hazırlanan avantajlı ödeme planlarıyla ev sahibi olma fırsatları ise devam ediyor.

İncek Loft projesinde teslimler Nisan 2016'da
Akfen İnşaat tarafından hayata geçirilen ve Nisan 2016 sonunda ilk teslimlerine başlanması planlanan İncek Loft projesinde avantaj dönemi sürüyo. Ankara İncek'in en büyük konut projesinde yaşamın Nisan ayında başlayacağını söyleyen Akfen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selim Akın: "Ankara’nın en temiz havasına sahip gözde lokasyonu İncek’te yüzde 75 peyzaj ve donatı alanından oluşan keyifli bir dünya yarattık. Ankara’ya bu güzel projeyi kazandırmaktan mutluyuz..." ifadelerini kullandı. 

İncek Loft'da avantajlı dönem sürüyor
Projeden konutsahibi olmak isteyenlere yönelik fırsatlara da devam ettiklerini ve Akfen Holding bünyesinde sunulan kişiye özel ödeme planları ile de müşterilerine evlerinde oturmaya ya da kira almaya başlamalarının ardından isteğe uygun ödeme olanağı belirlediklerini de vurgulayan Akın: "Banka faizleriyle uğraşmadan Akfen bünyesinde sunduğumuz ödeme planları ile peşinat tutarlarını, vade seçeneklerini kendileri belirleyecekler..." dedi.

1+1'den 6.5+1'e kadar değişen toplam 1.199 konutun yer aldığı İncek Loft'ta, Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evler olmak üzere 3 farklı tipte konut yer alıyor. Mogan gölü manzaralı olarak inşa edilen projenin yüzde 75'lik alanı peyzaj ve donatı alanı olarak tasarlandı. Diğer taraftan sosyal donatı alanı olarak ayrılan kısımise 1.973 metrekareyi bulabiliyor.

Firma Bilgisi: Akfen
Proje Bilgisi: Incek Loft