İnnovia 4 nerede?

Beylikdüzü İnnovia 4 projesi Yeşil GYO tarafından hayata geçiriliyor

İnnovia 4 nerede?

4 bin 624 adet daireden oluşan Beylikdüzü İnnovia 495 bin metrekare alan üzerinde bulunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu Beylikdüzü İnnovia 4 Evleri teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor. Beylikdüzü İnnovia 4 özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Beylikdüzü Innovia 4, yaşamı tam da hayal ettiğiniz gibi şekillendirip, size bir evden daha fazlasını sunuyor. Halen satışta olan ve 2015 yılında teslime hazırlanan 4. Etap 95.000m2 yeşil/peyzaj ve ortak kullanım alanlarında açık kapalı spor yapabileceğiniz mekanlar, yürüyüş, koşu parkurları, basketbol, voleybol, tenis kortları ve yüzme havuzları ile rüya gibi bir yaşam vaat ediyor.

Her yaş grubuna özel aktivite alanlarının yer aldığı Innovia 4'de seçkin mekanlar ve sosyal alanlar yaşama ayrı bir keyif katacak. Innovia 4. Etap'ta Parti Evi, SPA ve masaj alanları cafeleri ve restoranları ile yaşamın her anını hem kendiniz hem de sevdikleriniz için değerli kılacaksınız.

İnnovia sosyal imkanlar
- Açık-Kapalı Yüzme Havuzları
- Açık-Kapalı Spor Salonları
- Spa & Masaj Alanları
- Yürüyüş Parkuru
- Çocuk Oyun Alanları
- Kafe ve Restoranlar
- Sanat Atölyesi
- Sadece Site Sakinlerinin Kullanımına Özel davet alanları
Bunların yanında, restorantlar, alışveriş mekanları, çocuklarınız için oyun parkları ve oyun odaları,living room, kafeler, restorantlar, sanat atölyesi gibi sosyal imkanlar bulunuyor.

Beylikdüzü İnnovia 4 satılık daire fiyatları
1+1 daireler 139 bin TL'den,
2+1 daireler 249 bin TL'den,
3+1 daireler ise 329 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor.

Beylikdüzü İnnovia 4 ödeme planı
İnnovia Beylikdüzü yüzde 10 peşinat imkanı sunuyor. 4 ödeme planı kapsamında 0 faiz ve yüzde 1 KDV avantajıyla ev sahibi olunabiliyor.

İnnovia 4 nerede?
İnnovia 4 Beylikdüzü'nde konumlandırılıyor. E5'e ve Bauhaus önünden geçen Metrobüs durağına 900 metre, Bauhaus, Carrefour, Migros, Mediamarkt, Koçtaş, Saturn ve Marmara Park alışveriş merkezlerine 3 dakika, Medicana Hastanesi ile diğer sağlık merkezlerine 5 dakika, yakında açılacak metro durağına 700 metre, Atatürk Havalimanı'na ise sadece 20 dakika, yakında açılacak Metro durağına 700 metre ve 2017'de hizmete girecek olan raylı sistem metro durağına 500 metre uzaklıkta bulunuyor.

İnnovia 4 iletişim bilgileri
Adres: Mehterçeşme Mah. Hürriyet Cad. No: 23 Beylikdüzü – İstanbul
Telefon: 0 212 414 08 00

 

Proje Bilgisi: Innovia 4