İnşaattan sonra sıra sporda

Demir İnşaat, 2015-2016 yılı Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek Büyükçekmece Basketbol takımının isim sponsoru oldu.

İnşaattan sonra sıra sporda

Demir İnşaat, 2015-2016 yılı Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek Büyükçekmece Basketbol takımının isim sponsoru oldu. Sponsorluk anlaşması, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ile Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve Büyükçekmece Basketbol Takımı Onursal Başkanı Hamit Demir tarafından imzalandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Hamit Demir, bu yıl inşaat sektöründe yaptıkları çalışmaların yanı sıra, Demir İnşaat’ın adını sadece şantiyelerde değil, basketbol sahalarında ve spor salonlarında da sıkça duyulacağını belirtti. Demir sözlerine şöyle devam etti, “Bugün sponsoru olarak burada bulunduğumuz Büyükçekmece Basketbol Takımı, hızlı bir atak yaparak sadece 3 yılda birinci lige çıkma başarısını gösterdi. Gururla söylüyorum ki yakın zamanda böyle bir başarı daha başka takımlarda henüz yok. Böyle gurur verici başarılara imza atan bir takıma ismimizi vererek daha da büyük başarılara birlikte ulaşacağımıza inanıyoruz.”