İnvest Güneşli projesi Eylül'de satışta

İnvest İnşaat, İstanbul Güneşli'de yeni bir yaşam alanına imza atmaya hazırlanıyor. Projenin Eylül 2015 tarihinde satışa sunulması bekleniyor

İnvest Güneşli projesi Eylül'de satışta

Vadistanbul projesinin yüklenici firmalarından biri olan İnvest İnşaat, İstanbul Avrupa Yakası'nın Güneşli semtinde yeni bir yaşam alanı inşa edecek. Henüz geliştirme sürecinde olan projenin yapımına yıl sonu başlanacak.

2015 yılının Eylül ayında yapılacak bir lansman ile satışa sunulması planlanan İnvest Güneşli projesinde yaklaşık 400 adet daire ile 100 adet ofise yer verilecek. Yeni proje için 1-2 ay içerisinde ruhsat aşamasına geçilecek.

INVEST İNŞAAT HAKKINDA

1992 yılında Tekstil sektöründeki faaliyetlerine, pamuk ipliği üretimi ve pazarlaması yaparak başlayan Invest, gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik hizmetlerinde de büyük başarılara imza atarak, faaliyetlerine devam etmektedir. 23 yıldır başarıyla faaliyet gösterdiği sektörlerde, ilklere ve örnek teşkil eden işlere imzasını atan Invest İnşaat, bugüne dek onlarca konut projesinin hayata geçirilmesinin yanında, birçok altyapı/üstyapı projelerinde de değerli çözüm ortağı olarak takdirle anılmıştır. İnşaat sektöründeki çalışmalarını aktif şekilde yürüten Invest İnşaat, Türkiye'nin en büyük gayrimenkul projelerinden, İstanbul'un sembol ismi Vadistanbul'un ortak girişiminde de yer almaktadır.