İŞ DÜNYASINA YENİ SOLUK: FLEX OFFİCE BAHÇEŞEHİR

Dumankaya İnşaat, Bahçeşehir’de home ofis konseptinde yeni bir projeye imza atıyor. Flex Office Bahçeşehir projesi, 32 katta 321 üniteden oluşuyor

İŞ DÜNYASINA YENİ SOLUK: FLEX OFFİCE BAHÇEŞEHİR

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, Bahçeşehir bölgesinde gerçekleştireceği "Flex Office Bahçeşehir" projesinin detaylarını paylaştı. Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, Bahçeşehir ve civarında yeni nesil çalışanların beklentileri doğrultusunda, mevcut çalışma koşullarının çok daha ötesinde yeni bir iş ortamı hayata geçirdiklerini ifade etti. Uğur Dumankaya sözlerine şöyle devam etti, "Flex Office Bahçeşehir, sadece mimari yönüyle home ofis konsepti değil, aynı zamanda sekretarya hizmetlerinden ofis mobilyalarına; ayrıcalıklı danışmanlık hizmetlerinden farklı amaçlara göre dizayn edilmiş toplantı odalarına kadar amaca uygun tasarlanmış bir proje. Biz zaten Dumankaya olarak, bu bölgede çok kaliteli ve çevresine değer katan projeler yaptık. Dolayısıyla bölgeyi çok iyi bilen bir iç dinamiğimiz bulunuyor. Flex Office Bahçeşehir'in de bölgedeki ihtiyaçlar göz önüne alındığında, yatırımcıları için eşsiz yatırım fırsatları oluşturacağını düşünüyoruz."

Bahçeşehir'de 32 katlı gökdelende bulunan 321 üniteden oluşan projede, home ofis hizmetleri kapsamında anlaşmalı kurumlar aracılığıyla web, hukuk, marka tescil, tercümanlık ve muhasebe gibi danışmanlık hizmetleri ile depo ve arşiv alanları, toplantı odaları, lobi hizmetleri gibi destek hizmetleri de bulunuyor. 100 milyon TL yatırım değeri ile hayata geçirilecek ve içerisinde stüdyo, 1+1 ve 2+1 gibi daire seçenekleri bulunan projede, lansman fiyatları 119 bin TL'den başlıyor. Flex Office Bahçeşehir projesi ön satış döneminde de bir rekora imza attı ve satışa çıkarılan stoğun yüzde 64'ü tükendi.