İş GYO 2014 faaliyet raporuna büyük ödül

İş GYO'nun 2014 Faaliyet Raporu, Amerikan İletişim Profesyonelleri Derneği tarafından yapılan değerlendirmede çok sayıda ödüle layık görüldü

İş GYO 2014 faaliyet raporuna büyük ödül

İş GYO'nun 2014 yılına ait Faaliyet Raporu uluslararası platformdan ödülle döndü. Amerikan İletişim Profesyonelleri Derneği tarafından düzenlenen 2014 yılı Faaliyet Raporu Vizyon Ödülleri'nde 100 üzerinden 99 puan toplayan İş GYO, bu kategoride "Platin Ödül"ün sahibi oldu. İş GYO Böylece, Türkiye'nin En İyi 20 Faaliyet Raporu ödüllerinden birinin de sahibi oldu. 

Büyük ödüle doğru
İlk izlenim kriterlerinde 30 üzerinden 30 puan alan İş GYO, rapor kapağı, paydaşlara mektup, rapor anlatısı, finansal içerik ve yaratıcılık ile bilgiye erişilebilirlik gibi kriterlerde jüriden 10 üzerinden 10 aldı. Toplam puanda 100 üzerinden 99'a ulaşan İŞ GYO, böylece 2014 Faaliyet Raporu Platin Ödül'ünün de sahibi oldu.

En Yaratıcı Rapor Ödülü de İş GYO'nun
İŞ GYO, organizasyonda ayrıca "En Yaratıcı Rapor Bronz Ödülü"nü de almaya hak kazandı. Amerikan İletişim Profesyonelleri Derneği'ne ödül amacıyla 20 ülkeden 1000'e yakın firma başvuru da bulunmuştu. 

Amerikan İletişim Profesyonelleri Derneği Hakkında
2001 yılında kurulan League of American Communications Professionals (LACP), halkla ilişkiler sektöründe sınıfının en iyi uygulamalarını seçerek iletişim becerilerinde örnek alınacak eser niteliğindeki ürünleri ödüllendiriyor. Çeyrek dönemler halinde düzenlenen LACP yarışmalarına dünya genelindeki yüzlerce büyük firma iletişim alanındaki çalışmalarıyla katılıyor. 

Firma Bilgisi: Iş Gyo