İş GYO, işinizi Taksim'e taşımayı öneriyor

Gayrimenkul sektöründe son dönem yatırımlarıyla dikkat çeken İş GYO, Taksim’e modern bir ofis binası kazandırıyor: Ofis Lamartine

İş GYO, işinizi Taksim'e taşımayı öneriyor


Taksim, İŞ GYO ile yepyeni ve modern bir ofis binası kazanıyor. Projenin yapılacağı alan, Taksim’deki Lamartin ve Cumhuriyet caddelerinin kesiştiği noktadaki 578 metrekarelik parselde yer alıyor. 1. sınıf ofis binası olarak tasarlanan projenin toplam kiralanabilir alanının 3 bin 856 metrekare, toplam proje maliyetinin ise satın alım bedeli hariç yaklaşık 4 milyon 100 bin dolar olacağı ifade ediliyor. Metrekaresi 28 dolardan başlayan fiyatlarla kiralanan Ofis Lamartine konumu ve sunduğu yeniliklerle hem ihtiyaçları karşılıyor hem de yatırımcılara yeni fırsatlar sunuyor.

İŞ GYO Genel Müdürü Turgay Tanes “Son dönemde hayata geçirilmeye başlanan yayalaştırma projesinin de katkı sağlayacağı Taksim’de yer alacak Ofis Lamartine projemiz, lokasyonu itibarıyla oldukça merkezi ve güçlü bir konumda bulunuyor. Yayalaştırma projesi kapsamında İstanbul, kendine yakışacak bir meydana sahip oluyor. Trafikten, egzoz dumanında, gürültüden uzak, yeşilliğin içinde insanların rahatça nefes alabildikleri alanların olduğu bir düzenleme getiriliyor. Ofis alanlarının bulunduğu bölgelerde en çok gereksinim duyulan bu unsurlar yayalaştırma projesi kapsamında Taksim’e değer katarken, projemiz için de önemli bir ayrıcalık oluşturuyor. Ulaşım açısından trafik karmaşasının olmadığı bir bölge yaratılırken, gürültü kirliliğinden de arındırılmış nezih bir çalışma ortamı sunuluyor. Modern görünümlü ancak civar dokuya da uygun bir şekilde tasarlanan ofis binasındaki kiracı karmasının ise yerli ve yabancı, sektöründe uzman şirketler olacak” diye konuştu.

Ofis Lamartine’i Aralık 2012 tarihinde işlevsel hale getirmeyi planladıklarını anlatan Turgay Tanes, “Şu an çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Ofis kiralamalarımız başladı. İş dünyasının ilgisinden memnunuz. Bölgedeki ofis binalarının çoğunlukla eski apartmanlardan dönüştürülerek kullanılıyor olması, projenin sunacağı yeni ve yüksek standartlara sahip ofis özelliğini ön plana çıkarıyor” dedi.
İş GYO hakkında detaylı bilgi için: www.isgyo.com.tr

Firma Bilgisi: Iş Gyo