İş GYO satışı 6 ay erkene aldı

İş GYO fuara İş GYO, Nef ile birlikte hayata geçirdiği İnistanbul projesinin Lokal etabı ve Manzara Adalar projeleriyle katıldı.

İş GYO satışı 6 ay erkene aldı

İş GYO fuara İş GYO, Nef ile birlikte hayata geçirdiği İnistanbul projesinin Lokal etabı ve Manzara Adalar projeleriyle katıldı. Projenin Gala etabının büyük bölümünün satışını kısa sürede bitirince projede Lokal adı verilen ikinci etabı da satışa çıkardıklarını belirten İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, ilk lansmanı Cityscape Fuarı’nda yapılan projenin Türkiye lansmanını ise ekim ayında gerçekleştirileceğini söyledi. Türkiye'de konut satışında dönemsel bir durgunluk yaşansa da satışların sürdüğünü anlatan Turgay Tanes, bu nedenle 6 ay sonra satışa açmayı planladıkları Lokal etabını 6 ay önce satışa açtıklarını dile getirdi.

Tanes, Manzara Adalar projesinde iki bloku satışa açtıklarını, projede 3+1 dairelerin 650 bin liradan başladığını söyledi. Tanes, "Her türlü sosyal donatı alanı var, her türlü ödeme planını uygulayacağız, şunu iddia ediyorum ki böyle bir projede böyle bir fiyat uygulayacak kimse yoktur" diye konuştu.