Isı yalıtımı binalara değer kazandırıyor

Filli Boya tarafından üretilen Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, yüksek enerji tasarrufu yanı sıra, Enerji Kimlik Belgesi ve ücretsiz keşif hizmeti avantajları da sunuyor

Isı yalıtımı binalara değer kazandırıyor

Filli Boya tarafından üretilen Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, yüksek enerji tasarrufu yanı sıra, Enerji Kimlik Belgesi ve ücretsiz keşif hizmeti avantajları da sunuyor.

Binalar değer kazanıyor
Binalar, standart Beyaz EPS ısı yalıtım levhalarına göre %20 daha yüksek ısı yalıtım performansına sahip Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası ile değer kazanıyor.  

Yıpranmış bina yüzeylerine yeni görünüm
Yeni inşa edilen binalarda tasarım öğelerini gölgelemeden kaliteli mantolama yapılmasını sağlayan Capatect, dış cephesi doğal şartlar altında ve zaman içinde yıpranmış bina yüzeylerine de yen bir görünüm kazandırıyor. 

10 yıl Capatect garantisi
Capatect Isı Yalıtım Sistemi, ısı yalıtım levhasından yapıştırıcısına, sıvasından son kat kaplama ve boya ürünlerine kadar birbirleri ile uyum içerisinde çalışan bir sistemdir. Avrupa Ve Türkiye standartlarına uygun Capatect ürünleri, Filli Boya'nın uygulama hizmeti veren bayileri tarafından, Capatect Teknik Şartnamesine göre yapılan uygulamalarda 10 yıl garanti ve 2 yıl sigorta ayrıcalığıyla sunuluyor.  

Enerji Kimlik Belgesi Kampanyası !
Çevre ve sürdürülebilirlik politikalarıyla her geçen gün sektöre ve ülkeye katkıda bulunan Filli Boya Capatect, yaptığı kampanya ile Capatect Isı Yalıtım Sistemi'ni kullanan mevcut binalara gerekli kriterleri karşıladığı takdirde Enerji Kimlik Belgeleri'ni ücretsiz olarak veriyor. Filli Boya'nın sunduğu Capatect Isı Yalıtım Sistemi ile yalıtılan binalar, hem uzun ömürlü tasarruf ile değer kazanıyor, hem de Enerji Kimlik Belgesine ücretsiz sahip oluyor.