İstanbul'a geniş açıdan bakın

Gen Yapı tarafından hayata geçirilen Saloon Residence, İstanbul'a 180 derece bakma imkanı sunuyor

İstanbul'a geniş açıdan bakın

Gen Yapı tarafından hayata geçirilen Saloon Residence, 8 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa edildi. Mimarlık işlerini Brener'in üstlendiği proje, İstanbul'a 180 derece açıyla bakma imkanı sunuyor.

Geniş sosyal alanlar
Açık-kapalı havuz, fitness, sauna, Türk hamamı, tenis kortu, basketbol sahasını bünyesinde barından Saloon Residence, aynı zamanda yardımcı odaları, çok amaçlı salon, kafeterya, çocuk oyun alanları ile yürüyüş yolları ve ayrıca dinlenme alanlarıyla dikkat çeken Saloon Residence, şehrin merkezindeki lokasyonuyla da önemli bir prim potansiyeli taşıyor.

Saloon Residence-Kapalı Yüzme Havuzu

3 bin 750/metrekare'den başlayan fiyatlarla
Deprem yönetmeliğinde belirtilen maksimum standartlarda sağlam bir şekilde inşa edilen Saloon Residence'de mukavemeti en güçlü olan C35 beton kullanıldı ve bina alt yapısına da raylı sistem inşa edildi. 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 daire tipleri bulunan projede, m2 birim fiyatları 1+1: 3.750 TL, 2+1: 3.300 TL, 3+1: 3.300 TL, 4+1: 3.300 TL'den başlıyor. Saloon Residence projesinde akıllı bina ile ilgili ihtiyaç duyulabilecek tüm alt yapı sistemi mevcut.

Çekmeköy ve Ataşehir'in tam ortasında
Konumuyla merkezi bir noktada bulunan Saloon Residence, her noktaya ulaşım kolaylığıyla da dikkat çekiyor. Lokasyon itibarıyla, bir çok büyük AVM'ye oldukça yakın ve Anadolu yakasının en büyük sosyal ve yaşam merkezlerine de komşu olan Saloon Residence, Çekmeköy ve Ataşehir'e yaklaşık 7 dakika mesafede olup bu iki önemli bölgenin tam ortasındadır. Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçmek için aracınızla evinizden çıktığınız anda dilediğiniz boğaz köprüsüne bağlantı yolu bulunuyor. Sabiha Gökçen Havaalanına ve Formula (F1) yarışlarının yapıldığı piste yaklaşık 14 dakikalık bir mesafedeki Saloon Residence'ın her iki tarafında da yürüme (yaklaşık 700 metre) mesafesinde metro istasyonları yapılıyor. Yine bununla birlikte Saloon Residence, Yeditepe Üniversitesi ve bir çok eğitim kurumuna da oldukça yakın mesafede yer alıyor.