İstanbul Ankara hızlı tren seferleri ve saatleri 2015!

İstanbul Ankara hızlı tren seferleri ve saatleri listesini emlakwebtv.com takipçileri için derledik.

İstanbul Ankara hızlı tren seferleri ve saatleri 2015!

Ankara İstanbul hızlı tren seferleri son sürat devam ediyor. Toplamda 9 durağa uğrayarak İstanbul’dan Ankara’ya giden hızlı tren durakları sırasıyla; İstanbul Pendik, Gebze, İzmit, Arifiye, Bozüyük, Eskişehir, Polatlı, Sincan ve Ankara’dan oluşuyor. İstanbul Ankara hızlı tren seferleri ve saatleri 2015 listesini sizler için mercek altına aldık.

Ankara İstanbul Güzergahı Tren Saatleri

İstasyonlar         1. Sefer                2. Sefer                3. Sefer 4. Sefer 5. Sefer

ANKARA (K)       06.00     09.20     12.15     14.35     19.00

Sincan (K)           06.17     -              12.32     14.52     19.17

Polatlı (K)            06.35     -              -              -              19.35

ESKİŞEHİR (K)    07.27     10.42     13.39     15.58     20.27

Bozüyük (K)       07.45     -              -              16.16     -

Bilecik (K)            08.06     -              -              16.37     -

Arifiye (K)           08.49     -              -              -              21.44

İZMİT (K)             09.19     12.29     15.23     17.48     22.14

Gebze (K)           09.50     -              15.54     -              22.45

İSTANBUL (V)    10.03     13.13     16.07     18.30     22.58

İstanbul Ankara Güzergahı Tren Saatleri

İstasyonlar         1. Sefer                2. Sefer                3. Sefer 4. Sefer 5. Sefer

İSTANBUL (K)    06.30     10.30     12.45     14.00     19.10

Gebze (K)           06.44     10.46     13.01     14.16     19.24

İZMİT (K)             07.14     11.17     13.32     14.47     19.54

Arifiye (K)           07.43     -              -              -              20.23

Bilecik (K)            08.27     -              -              -              21.07

Bozüyük (K)       08.50     -              -              -              21.30

ESKİŞEHİR (K)    09.12     13.06     15.21     16.36     21.52

Polatlı (K)            10.00     -              -              -              22.39

Sincan (K)           10.21     14.11     16.26     17.40     22.59

ANKARA (V)      10.36     14.26     16.41     17.54     23.14