İstanbul İNN Levent fiyatları 4 bin dolardan başlıyor

İstanbul İNN Levent’te, metrekare fiyatları 4 bin dolar ila 5 bin dolar arasında değişiyor

İstanbul İNN Levent fiyatları 4 bin dolardan başlıyor

10 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Ünal İnşaat – Özler İnşaat ortaklığında inşa edilen İstanbul İNN Levent lansman fiyatları ile satışlar başladı.  Küresel mimarlık etkinliği WAF’da (Dünya Mimarlık Festivali) finale projede yıkım başlarken metrekare fiyatları 4 bin dolar ila 5 bin dolar arasında değişiyor.

İstanbul İNN Levent nerede?
İstanbul İNN Levent Projesi, Tekfen Tower ve Levent Loft projelerinin hemen arkasında, Kanyon'a 350 metre ile en yakın konumda yerini alırken, Levent’te Büyükdere Caddesi'ne 200 metre uzaklıkta konumlanıyor.

İstanbul İNN Levent ne zaman teslim edilecek?
İlk bloğun teslim tarihi için 15 ay ön görülen ve 200 milyon dolar hacimli olan İstanbul İNN Levent projesi; 15 katlı tek blokta 135 konut & ofisten ve 5 blokta toplam 650 konut ve ofisten oluşuyor. Bloklar da ilk 3 kat ofis olarak dizayn edildi. 2. ve 14. kat arasında konutlar bulunuyor. Modüler plan kurgusu ile çeşitli büyüklüklere ve tiplere olanak veren fonksiyonel ve akıllıcı çözümlerle ise tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek.

 

İstanbul Levent İNN, toplantı salonları, çamaşır, ütü odaları, playstation oyun odası , cep sineması, yoga, pilates, sanat odası, parti ve karaoke odası, ilkyardım ve müdahale odası, spa, kapalı yüzme havuzu, buhar odası , sauna, spor odası, çok amaçlı salon, meditasyon odası, misafir odası, depo  ve mini depo, kapalı otopark, özel güvenlik gibi hizmetler içererek bunu kullanıcılarının hayatlarına "+ plusroom" özelliğiyle kullanıldıkça ödenilen "sosyal-sonsuz" şekilde katıyor.

Görme engelliler için kolaylıklar sağlanıyor
Ayrıca projede; Dış kapı kolları, asansör düğmeleri, rampalar, ortak kullanılan tüm ve özel mekanlar, her bireyin hayattan ve mutluluktan eşit pay alabilmesi için kullanılması muhtemel bütün alanlarda ‘’Braille alfabesi ‘’ kullanarak görme engelliler için kolaylık sağlayacak ve engelsiz bina niteliğinde bir proje olarak hayata geçecek.

www.34innlevent.com

T +90 212 679 58 58

 

 

 

 

 

Proje Bilgisi: Istanbul Inn Levent