İstanbul Liva nerede?

İstanbul Liva Sultanbeyli Adil Mahallesi'nde konumlandırılıyor

İstanbul Liva nerede?

İstanbul Liva Sinpaş tarafından Sultanbeyli'nde inşa ediliyor. 824 adet dairenin yer aldığı İstanbul Liva'da 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. İstanbul Liva satılık daire büyüklükleri 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. İstanbul Liva Sultanbeyli; Alya Evleri, Flora Evleri, Panorama Evleri, Gardenya Evleri, Kamelya Evleri, Şelale Evleri. Panorama Evleri'nden meydana geliyor.

İstanbul Liva Evleri özellikleri
Alya Evleri 1+1 ve 2+1 dairelerden, Flora Evleri 1+1 dairelerden, Lilyum Evleri 3,5+1 ve 4+1 dairelerden, Gardenya Evleri 3+1 dairelerden, Kamelya Evleri 1+1 dairelerden, Şelale Evleri ise 3+1 dairelerden meydana geliyor.

İstanbul Liva Turkuaz projesinin detayları için tıklayınız

İstanbul Liva sosyal donatılar
1600 metrekarelik sosyal yaşam alanlarının bulunduğu İstanbul Liva projesinin özellikleri şöyle;
-Tenis kortu
-Basketbol sahası
-Voleybol sahası
-Yüzme havuzu
-Fitness merkezi
-Buhar odası
-Çocuk oyun alanları
-Yürüyüş yolları
-Kapalı otopark

İstanbul Liva

İstanbul Liva nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan İstanbul Liva Sultanbeyli bölgesinde konumlandırılıyor.

İstanbul Liva adres bilgileri: Adil Mahallesi Polonez Caddesi No: 11 Sultanbeyli/ İstanbul

İstanbul Liva yol tarifi
Avrupa Yakasından: Boğaziçi ve FSM köprülerinden gelişte; TEM otoyolu üzerinden (Sabiha Gökçen Havaalanı İstikametinde) Çamlıca gişelerinden sonra Sultanbeyli sapağından giriş yapmalısınız. Yolu takip ettiğinizde karşınıza Sultanbeyli gişeleri çıkacaktır. Sultanbeyli gişelerinden çıktıktan sonra ilk sağdan "Yanyol"a girip Liva yönlendirme tabelalarını takip ederek Liva'ya kolayca ulaşabilirsiniz. (Sultanbeyli gişeleri ve Liva arası sadece 1.5 km'dir.)

Anadolu Yakasından: Ankara-İstanbul istikametinde TEM otoyolu üzerinden Sultanbeyli sapağına giriş yapmalısınız. Yolu takip ettiğinizde karşınıza Sultanbeyli gişeleri çıkacaktır. Gişeleri geçtikten sonra ilk sağdan "Yanyol"a girip, Liva yönlendirme tabelalarını takip ederek Liva'ya kolayca ulaşabilirsiniz.

İstanbul Liva iletişim bilgileri
Satış Ofisi: 4441974
Web: www.sinpasliva.com.tr