İstanbul'a değer katacak proje: WaterGarden İstanbul

2016 yılının ikinci çeyreğinde açılacak proje, “tadı başka” sloganıyla, yenilikçi gastronomi, eğlence ve kültür merkezi olarak dünyada ilk olacak

Ziylan Gayrimenkul'ün ilk projesi WaterGarden İstanbul, 750 Milyon TL yatırımla 2016 yılının ikinci çeyreğinde hayata geçecek. WaterGarden İstanbul'da 5 bin metrekarelik gösteri havuzu yer alacak. Havuzda su, müzik, ateş, lazer, ışık ve eşsiz koreografi eşliğinde etkileyici gösteriler ziyaretçilerle buluşacak. WaterGarden İstanbul’da ayrıca mini golfextreme park, çocuk parkı da bulunan, çok çeşitli bitkinin ve ağaçların yer aldığı, 15 bin metrekarelik park kuruluyor. İçinde botanik bahçesi de olacak park WaterGarden İstanbul’un en dikkat çekici bölümlerinden biri ve WaterGarden’ın ismindeki bahçeyi temsil ediyor. Yaşam ve gastronomi merkezi olarak konumlanan WaterGarden İstanbul’da; Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetler yer alacak. Ayrıca nostalji sokağı, organik pazar ve çocuk yuvası da olan proje eğlencenin yeni adresi olacak.
Ataşehir’de konumlanacak WaterGarden İstanbul’da; ayrıca 11 salonlu sinema kompleksi, yerli ve yabancı sanatçıların, grupların, orkestraların sahne alacağı ve açık hava sineması olarak da kullanılabilecek 4000 kişilik etkinlik alanı, tiyatro salonu, eğlence kulüpleri, mutfak sanatları okulu ve spor merkezi yer alıyor.
İstanbul’un en modern ve yüksek nüfuslu semti Ataşehir’de, Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’nin yanında yer alan WaterGarden İstanbul milyonlarca İstanbulluya, yerli ve yabancı turistlere eşsiz bir deneyim sunacak. 2012 yılında Uluslararası Modern Şehircilik Ödülü’nü kazanan, yüksek gelir grubuna ait lüks rezidansların ve gökdelenlerin yer aldığı, merkez ofisler ve iş yerlerinden oluşan Ataşehir; aynı zamanda İstanbul’un en önemli iş ve ticaret merkezlerinden biri konumunda.