İstanbul'un merkezi Queen Central Park Bomonti

Merkezi lokasyonlarda konut geliştirmede öncü Sinpaş Gyo İstanbul'un en merkezi lokasyonundaki yeni projesi Queen Central Park Bomonti'yi tanıttı.

Sinpaş GYO, şehrin merkezindeki arz eksikliğinden dolayı şehrin çeperlerinde proje geliştiren markalı konutlara giden aileleri tekrar şehrin merkezine çağırıyor. Şehrin içinde şehir dışı konforu sunan Sinpaş Queen Park Bomonti'de hayata geçiyor. İstanbul'un en eski ve en değerli yıldızı yeniden parlayan semti olan Bomonti'de tüm imkanlar Queen Central Park projesine çok yakın. Taksim, Nişantaşı, Dolmabahçe, Bomontiada, Hilton Otel, Ekolojik Pazar ve Galata sadece birkaç dakikalık mesafede yer alıyor. Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, "Şehrin dışında konforlu, yeşili bol, güvenli, otopark sorunu olmayan ve herşeyi ulaşabileceğiniz bir yaşam mevcut. Fakat artık şehir merkezinden uzaklaşmak o kadar zorlaştı ki insanlar biraz daha fazla para verelim şehir merkezinde olalım diyorlar. Şehir merkezinin pratikliği her zaman tercih ediliyor. Ama bir yandan da şehrin dışındaki konforu da istiyorlar. İşte biz Sinpaş Gyo olarak şehrin içinde şehir dışında yaşama konforu mottosuyla proje gerçekleştiriyoruz"dedi. Müşterilerin çoğunun ya 'artık bu daire bizim için büyük' ya da 'artık bu daire bizim için küçük' diye geldiğini ve Kullanıcı ihtiyaçlarının hızla değiştiğini söyleyen Gacemer, tam da bu sebeple Modüler sistemde daireler geliştirdiklerini belirtti. Bomonti Sinpaş projesinde daireler modül halinde satılacak ve alıcının isteğine göre düzenlenecek. Hatta alıcı aldığı bir daireden iki daire çıkartıp birini kiraya verebilecek. Bin 80 modülden oluşan Queen Central Park projesi fiyatları metrekare bazında 11 bin lira ile 18 bin lira arasında değişiyor. 

Gerçek lüks Sinpaş Queen Central Park Bomonti'de
Lüks tanımının gerçekte ne olduğunun üzerine uzun zamandır çalışmalar yürüttüklerini söyleyen Gacemer, lüksün aslında ürünlerde kullanılan dünyaca ünlü markalar olmadığını söyledi. Queen Central Park Bomonti projesinde lüks; kendini olabildiğince iyi hissetmek ve ihtiyaçların olabildiğince karşılanmadı olarak tanımlanıyor. Bu temaya  Highlife adını veren Sinpaş Gyo, lüks asistanlık hizmeti sunuyor. 24 saat istediğiniz yerden istediğiniz marka ürünlerle hazırlanan yemekler, 24 saat spa, çocuklar için bakıcı hizmeti, concierge hizmetleri ve örneğin Dolmabahçe sahiline inmek isteyenler için hazırlanan bir Vespa motosiklet bunlardan bazıları. Onuncu kattan sonrası hariç her dairesinde geniş balkonlar bulunan proje, Queen adını tepesinde yet alan taçtan alırken Central Park adını ise içinde barındırdığı yeşil alanlardan alıyor. 1 milyar 250 milyon TL yatırımla hayata geçen projeyi İstanbul'un sembol binalarından biri haline getirmek istediklerini söyleyen Gacemer, "Queen Central Park Bomonti projesi, Sinpaş GYO'nun prestij projesi olacak" dedi. Anlara'nın merkezi lokasyonları olan Çankaya ve Gaziosmanpaşa bölgesinde de proje inşa edecek olan Sinpaş Gyo, çok yakında bu projelerin de lansmanını yapacak.

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Sinpaş GYO Queen Central Park