JLL Türkiye’den Dünya Saati Uygulaması’na destek

JLL, iklim değişikliği ile mücadele etmek üzere, dünyanın en büyük küresel çevre hareketi olarak bilinen Dünya Saati Uygulaması'na destek oluyor

JLL Türkiye’den  Dünya Saati Uygulaması’na destek

JLL, iklim değişikliği ile mücadele etmek üzere, dünyanın en büyük küresel çevre hareketi olarak bilinen Dünya Saati Uygulaması'na, 200 ofisi ve Türkiye'deki projeleri ile destek oluyor.

JLL Türkiye'den dünya saati uygulamasına destek
JLL Türkiye, küresel iklim değişikliğine dikkat çekmek üzere Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) tarafından düzenlenen Dünya Saati Uygulaması'na bu yıl da destek vermeye devam ediyor. Ticari gayrimenkul alanında finansal ve profesyonel hizmetler sunan JLL'in, dünyadaki 200 ofisi ve Türkiye'de danışmanlığını yaptığı AVM projelerinde 28 Mart'ta ışıklar iklim değişikliği için kapatılacak.

"İklim Değişikliği ile Mücadele Etmek İçin Geçerli Nedenlerim Var!" sloganı ile 28 Mart 2015 Cumartesi akşamı 20.30-21.30 saatleri arasında, dünyanın dört bir köşesinden yaklaşık iki milyar insan, iklim değişikliğine dikkat çekmek için dünyanın en büyük çevre hareketine katılacak.

JLL Türkiye'nin danışmanlığını yaptığı alışveriş merkezlerinden MalatyaPark Alışveriş Merkezi, Aqua Florya Alışveriş Merkezi, DemirPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Atlantis AVM, Sanko Park Alışveriş Merkezi, Gebze Center, Zorlu Alışveriş Merkezi ve Galleria Aışveriş Merkezi de bu büyük çevre hareketine destek olacak.