JLL Türkiye ekibi büyüyecek

Ticari Gayrimenkul alanında finansal ve profesyonel hizmetler veren JLL, Türkiye ekibini önümüzdeki bir yıl içerisinde yüzde 33 oranında büyüterek 400 kişiye ulaşmayı hedefliyor

JLL Türkiye ekibi büyüyecek

5 Haziran 2014/Emlakwebtv
JLL, Türkiye ekibini önümüzdeki bir yıl içerisinde yüzde 33 oranında büyüterek 400 kişiye çıkarmayı hedeflediğini açıkladı. JLL Türkiye Operasyon ve Finans Direktörü Volkan Müller, şirketin Türkiye ekonomisi ve pek çok sektör açısından katma değer yarattığının altını çizerek: "Bu nedenle de ekibimizi titizlikle oluşturuyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımız, dünyadaki en geniş ve en gelişmiş ticari gayrimenkul ve yatırım yönetimi şirketlerinden birinde görev yapmanın getirdiği sorumlulukla hareket ediyor. 2007 yılında 35 kişi olan ekibimizde bugün 300’e yakın arkadaşımız görev yapıyor. Önümüzdeki bir yıl içerisinde bu rakamın 400 kişiyi aşacağını öngörüyoruz. Böylece JLL, Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığından bu yana ekibini yaklaşık 12 kat büyütmüş olacak..." dedi.

Volkan Müller, JLL’in dünya çapında 75 ülkede 52.700 çalışanı bulunduğuna dikkat çekerek, hızla yükselen bir pazar olan Türkiye’nin, şirketin küresel hedefleri içerisinde önemli bir konumda olduğunu söyledi. Hedeflerinin JLL Türkiyeyi bölgedeki diğer ülkeler için de bir merkez haline getirmek olduğunu belirten Müller: "Kurum kültürümüzün en önemli parçası olarak gördüğümüz şirketimizin etik anlayışı paralelinde, alanında uzman, farklı bakış açıları ve vizyonlarla bizi hep bir adım daha ileriye taşıyacak şekilde ekibimizi büyütme ve onlarla uzun dönemli beraber çalışma hedefiyle hareket ediyoruz” dedi.

JLL Türkiye, geçtiğimiz Nisan ayında Etik Değerler Merkezi’nin (EDMER) gençlere örnek olacak şirket ve yöneticileri ödüllendirmek ve etik bilincini yaygınlaştırmak amacıyla verdiği ETİKA 2013 Türkiye Etik Ödülleri'ni almaya hak kazanmıştı. JLL aynı zamanda Ethisphere Enstitüsü’nün her sene açıkladığı dünyanın en etik 100 şirketi arasında yer alıyor.