Jumeirah Bodrum Palace açılıyor

Dünya'nın en büyük otel zinciri Jumeirah Grup'un Türkiye'deki ikinci oteli Bodrum'da açılıyor

Dünyanın en lüks otel yönetim grubu olarak bilinen Jumeirah Grup olarak, Londra, Frankfurt ve Roma’dan sonra Türkiye’de ilk kez Pera Palace Hotel Jumeirah ile faaliyete başlayan grup 1Mayıs'ta  Jumeirah Bodrum Palace'ı açıyor. Geleneksel saray mimarisi konseptiyle tasarlanan Jumeirah Bodrum Palace, misafirlerine lüks geniş suitlerden oluşan 135 oda, lüks döşenmiş villalar ve 6 yatak odalı bir sarayla hizmet verecek. Jumeirah Bodrum Palace'ın Genel Müdürü Mete Atakuman otelin detaylarını anlattı.
Bodrum ilçe merkezinden yaklaşık 10 dakika uzaklıkta olan Jumeirah Bodrum Palace, barlar yelpazesi ve villalara ait 49 özel havuza ek olarak sekiz aile havuzunun yer aldığı tesiste misafirler, Ege kıyısında dinlenmenin yanı sıra paraşüt ile yelken, rüzgar sörfü, su kayağı, balıkçılık, yelken ve skuba dalışı gibi faaliyetlerden faydalanabiliyor.
110 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulan Jumeirah Bodrum Palace, çeşitli restoranlar, salonlar ve barlar, 12 bakım odası bulunan Talise Spa, lüks hamam, tam donanımlı bir fitness merkezi, Kids Castle oyun merkezi, dünyanın önde gelen markalarının mağazaları mevcut. Jumeirah Bodrum Palace’ın en ilgi çekici bölümlerinden biri ise 2 bin metrekarelik alana yayılan saray ve her biri bir ensuite ve jakuzi içeren 6 yatak odası. Ayrıca saray içerisinde, deniz suyu tesisatına sahip özel bir kapalı ve açık yüzme havuzu, sadece saray misafirlerine özel iskele, geleneksel bir Türk hamamı ve sauna içeriyor. Misafirlere ayrıca 24 saat boyunca tahsis edilen butler hizmeti de sunuluyor.