Jumeirah reklam filmi yayında

Kuzu Grup tarafından inşa edilen Türkiye'nin tek denize sıfır premium projesi SeaPearl'ün otel ve rezidans birimlerinin işletmesini, dünyaca ünlü otel markasa Jumeirah Group üstlendi

Kuzu Grup tarafından Ataköy sahiline inşa edilen ve Türkiye'nin denize sıfır ilk ve tek premium projesi olarak dikkat çeken Seapearl Ataköy'ün otel ve rezidans birimlerini Jumeirah Group işletecek.

Kuzu Grup-Jumeirah Group anlaşması
Hafta içinde düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna duyurusu yapılan anlaşma ile birlikte, SeaPearl Ataköy'ün 202 odalı oteli ve 62 adet rezidansının işletmesi Jumeirah Group tarafından üstlenilmişti. Anlaşmayla ilgili olarak bir açıklamada bulunan Jumeirah Group CEO'su Stefan Leser, İstanbul'un Pera Palace Hotel Jumeirah'ın ardından ikinci "Jumeirah" markasını hayata geçirdiklerini vurgulamış ve:

"SeaPearl yatırımı, Jumeirah grubunun uzun dönem stratejilerinde kendine yer bulan otel ve markalı rezidans işinin hayata geçirilmesi yolunda önemli bir adım anlamına geliyor. Kuzu Grup'un nitelikli ve vizyoner projeler hayata geçirmesi, Jumeirah Group’un profili ile tamamen örtüşmektedir. Kuzu Grup’la başarılı ve uzun soluklu bir ortaklık planlıyoruz” demişti. 

Jumeirah Group reklam filmi Emlakwebtv.com'da yayında
SeaPearl ile birlikte İstanbul'daki ikinci markasını hayata geçiren Jumeirah Group'un reklam filmi yayına girdi...