Kadıköy'ün çevreci projesi Elite Concept

Kentsel dönüşümün merkezi Fikirtepe'de Şua İnşaat tarafından hayata geçirilen Elite Concept projesi çevreci özelliği ile dikkat çekiyor

Kadıköy'ün çevreci projesi Elite Concept

Kentsel dönüşümün merkezi Fikirtepe'de Şua İnşaat tarafından hayata geçirilen Elite Concept projesi çevreci özelliği ile dikkat çekiyor. Ön talep dönemi başlayan proje çevreci ve akıllı bina konsepti özellikleri ile Anadolu Yakası'nın kalbinde konumlanıyor. 

İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Fikirtepe'de konumlandırılan ve yüksek standartlarda bir yaşan sunan Fikirtepe Elite Concept, 24 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde toplam 785 adet konut ve 26 adet ticari üniteden meydana geliyor. 

Kadıköy'ün çevreci projesi Elite Concept

Yatırım potansiyeli yüksek olan Fikirtepe Elite Concept projesinin 10 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılıyor. Tamamlandığında 3 bin kişinin yaşayacağı Elite Concept projesi estetik ve mimari özellikleri ile de dikkat çekiyor. 

Cam balkon özelliği ile panoramik bir görüntü elde edilen projenin mimarisi Adnan Kazmaoğlu Mimarlık imzası taşıyor. Yaptığı projelerle İstanbul'a değer katan Şua İnşaat Elite Concept projesi için ön talep topluyor. 

Toplam 155 bin metrekarelik inşaat alanında kurulan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri yer alıyor. Projede daireler ise 66 metrekare ile 220 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Anadolu Yakası'da kentsel dönüşümün merkezi Fikirtepe'de yer alan Elite Concept projesi avantajlı bir konuma sahip. Ana arterlere yakınlığı ile dikkat çeken proje E-5'in yanı başında, metro, metrobüs, TEM Otoyolu, Üsküdar ve Kadıköy'de oldukça yakın. İnşa çalışmalarının başladığı Elite Concept projesinin 2018 yılının ilk yarısında tamamlanması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Şua Inşaat
Proje Bilgisi: elite concept