Kağıthane Polat Ofis tanıtıldı!

Polat Holding şirketlerinden AP Gayrimenkul tarafından Kağıthane'de hayata geçirilen Polat Ofis projesi 25 milyon Dolar yatırım bedeline sahip

Polat Holding şirketlerinden AP Gayrimenkul tarafından Kağıthane'de hayata geçirilen Polat Ofis projesi 25 milyon Dolar yatırım bedeline sahip. Polat Ofis, 4 dükkân ve 20 ofis olmak üzere 24 bağımsız bölümden meydana gelmekte olup, 2017 yılında açılması planlanıyor.

Kağıthane Polat Ofis projesi modüler sistem şekliyle tasarlanıyor. 4 dükkân ve 20 ofis olmak üzere 24 bağımsız bölümden meydana gelen Polat Ofis fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre Polat Ofis fiyatları ofis için 4.750 Dolardan, dükkanlarda ise 6.750 Dolardan başlıyor.

Polat Ofis, Sadabat Parkı manzarasına karşı yatay olarak cepheyi ve manzarayı ofis katlarına taşıyor. Kağıthane Polat Ofis projesinde yer alan otoparkta 1 araç için 54 metrekare alan ayrılıyor. Kağıthane Polat Ofis satılık ofis büyüklükleri 420 metrekare olup, dubleks ofislerin büyüklükleri ise 700 metrekare olarak tasarlanıyor. Bunların dışında Kağıthane Polat Ofis projesinde yer alan dükkanların büyüklükleri 880 metrekare olarak inşa ediliyor. Kağıthane Polat Ofis 4 blok şeklinde yükseliyor.

Polat Ofis nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Polat Ofis Kağıthane'de konumlandırılıyor. Kağıthane'nin hem karayolu hem de deniz yolu ulaşımı açısından büyük bir kolaylığı bulunuyor. Üsküdar – Eyüp güzergahındaki Haliç Vapur Hattı da ulaşımda ciddi bir rahatlık sağlıyor. Kâğıthane Polat Ofis, Kâğıthane Tünel'e ve TEM bağlantısına 1,5 km, E5 bağlantısına 2 km, Mecidiyeköy'e 7 km, Levent'e 9 km, Boğaziçi Köprüsü'ne ise 11 km uzaklıkta yer alıyor.

Polat Ofis iletişim bilgileri
T/ +90 212 211 12 44
F/ +90 212 211 12 15

 

"Kağıthane Polat Ofis tanıtıldı!" Başlıklı Haberin Galerisi

Kağıthane Polat Ofis tanıtıldı!

Kağıthane Polat Ofis tanıtıldı!

Kağıthane Polat Ofis tanıtıldı!

Kağıthane Polat Ofis tanıtıldı!

Proje Bilgisi: Polat Ofis