Kale Boya Paint İstanbul'da

Yapı kimyasalları sektöründe faaliyet gösteren Kale Boya, Paint İstanbul 2014- Fuarı’nda, en yeni ürünlerini tüketici ve sektör profesyonellerinin beğenisine sundu

Kale Boya Paint İstanbul'da

Yapı kimyasalları sektörünün lider markası Kalekim çatısı altında faaliyet gösteren Kale Boya, 23-25 Ekim 2014 tarihleri arasında düzenlenen Paint İstanbul 2014-Boya Sanayi Hammadde ve Yardımcı Maddeler Fuarı’nda, en yeni ürünlerini tüketici ve sektör profesyonellerinin beğenisine sundu.

Her türlü yapılar için estetik çözümler
Binlerce renk alternatifini farklı zevk ve beğenilere göre geliştiren Kale Boya’nın, boya ve dekoratif sıvaları ile her türlü yapı için kapsamlı ve estetik çözümler ürettiğini vurgulayan Kalekim Genel Müdürü Altuğ Akbaş, 'Yapı kimyasalları alanında Türkiye ve bölgesinde birinci, Avrupa’da 5’inci sıraya yerleşen Kalekim olarak, faaliyet gösterdiğimiz boya alanında da sadece ürün değil çözüm üretiyoruz. Ürün gamımızı, yenilikçi çizgimizden ayrılmadan, trendler ve tüketici ihtiyaçlarını gözeterek genişletiyoruz.' diye konuştu.

Kale Boya Paintİstanbul'a katıldı

Yeni ürün geliştirme sürecinde sektörde fark yaratan ve yenilikçi projeleriyle öne çıkan Kale Boya, inşaat sektörüne yönelik ürün gamında, ağırlık olarak su bazlı iç ve dış cephe boyalarına yer veriyor. Kale Boya ayrıca macun ve astarlardan oluşan dekoratif sıvalar, yüzey hazırlık malzemeleri, binlerce renk imkanı sunan renklendirme sistemi ve sentetik esaslı boya ve ahşap koruyucu ürünleri ile farklı ihtiyaçlara kapsamlı çözümler sunuyor.

Kale Boya Paint İstanbul’da görücüye çıktı
Türkiye’de ilk ve tek olarak Kale Boya tarafından geliştirilen Camsıva ve Betonart, yenilikçi projelere en güzel örnekler arasında yer alıyor. Geri dönüşümden elde edilen cam parçacıkları ihtiva eden, iç ve dış mekânlarda uygulanabilen son derece dekoratif, hazır renkli bir sıva olan Camsıva; yurtiçinde ofis, restoran, otel, eğlence mekanları gibi farklı kullanım alanlarının yanı sıra, ışıltılı görüntüsü ile yurtdışında da çeşitli projelerde tercih ediliyor.

Türkiye’de bir ilk: ‘Betonart Fresh’
Türkiye’de ilk kez Kalekim tarafından geliştirilen brüt beton görünümlü dekoratif sıva ‘Betonart Fresh’, özel formülü sayesinde nem dengesini sağlayıp kötü kokuları gidererek, mekanlarda estetik ve sağlıklı bir atmosfer yaratıyor.

Türkiye’nin mekanlardaki kötü kokuları gideren ilk dekoratif kaplama malzemesi ‘Betonart Fresh’, uygulandığı ortama kattığı dinamizm ile mekanın özgün yapısını koruyor. Kullanıma hazır olarak, kova ambalajlarda satışa sunulan ‘Betonart Fresh’, başka hiçbir katkı malzemesine ihtiyaç duyulmadan, mala ile kolayca uygulanabiliyor ve mekanları estetik bir brüt beton görünümüne kavuşturmasının yanı sıra, mekanda oluşan kötü kokuları, kimyasal gazları da gidererek uzun süren sağlıklı bir ortam yaratıyor.

Kale Boya ile her renk mümkün
Kale Boya, tüketicilerine sunduğu su bazlı iç cephe boyaları ile binaların nefes almasını mümkün kılarak evinizin daha sağlıklı bir ortama kavuşmasını sağlıyor. Üstelik Kale Boya, renk kartelasında sunduğu renklerin yanı sıra Renk Bankası ve Renk Ustası sayesinde binlerce renk alternatifini de farklı zevk ve beğenilere göre geliştirme yeteneğine sahip.

Işık ile kendi kendini temizleyebilen, yüzeyde küf ve mantar oluşumuna dirençli, yüksek örtücülükte ve silinebilen silikonlu, dekoratif ve akıllı bir Kale Boya serisi olan ‘Kalia’ ve evinizin her köşesinde dört mevsim güvenle uygulayabileceğiniz, yüksek kapatma gücüne sahip, insana ve çevreye dost yapısı ile ideal son kat iç cephe boya serisi ‘Joker Plus’ ile boya uygulamaları keyfe dönüşüyor.

Kale’nin dış cephe boyaları ile binaların ömrü uzuyor
Ürün gamında her türlü iklim koşullarına karşı dayanıklı yenilikçi ürünler bulunduran Kale Boya, ekstra elastik dış cephe boyası Performa+ ile binalarda çatlak problemini tamamen ortadan kaldırıyor. Performa+, alışılmış boyalar ile karşılaştırıldığında farklı teknik çözümleriyle öne çıkıyor. Elastik akrilik polimer esaslı, su geçirmeyen, uzun ömürlü, mat, son kat dekoratif dış cephe boyası olan Performa+; çatlakları köprülerken, su geçirmeme özelliğinin yanı sıra nefes alan yapısıyla da fark yaratıyor.

Tüketicilerden gelen talepleri ve yeni trendleri, çevre duyarlılığını da ön plana çıkaran yenilikçi ürünlerle destekleyen Kalekim; mekânlarda farklılık arayan, nihai tüketici, usta veya mimarın ilk adresi olma yolunda yeni ürün çalışmalarına devam ediyor.

Firma Bilgisi: Kale Boya