Kale’den İzmir’e yeni showroom

Kale Grubu’nun İzmir’de faaliyete geçirdiği yeni showroom’u, Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Okyay’ın katıldığı törenle hizmete açıldı

Kale’den İzmir’e yeni showroom

10 Ekim 2013 / emlakwebtv
Türk seramik sektörünün lider markalarını bünyesinde barındıran Kale Grubu’nun, İzmir’deki iş ortağı Aden Yapı ile birlikte faaliyete geçirdiği yeni showroom’u, 9 Ekim Çarşamba günü törenle açıldı. İzmir’in Alsancak semtinde hizmete giren mağazanın açılışına, Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Kale Grubu yöneticileri, Aden Yapı’nın sahibi Aslı İpek Kaygısız ile çok sayıda davetli katıldı.

Avrupa’nın 3’üncü, dünyanın 12’nci büyük seramik karo üreticisi olarak, 100 ülkede 400’ü aşkın ihracat noktasında Kale markalı ürünlerin satıldığını vurgulayan Zeynep Bodur Okyay, dünyanın dört bir yanında büyümeye devam eden Kale Grubu olarak, ürün teşhirinde bir dizi modernizasyon çalışmaları gerçekleştirip yeni mağazacılık konseptiyle değişim başlattıklarını kaydetti. Kale Ailesi’nin çalışanları, iş ortakları ve tedarikçileri ile daha da büyüdüğünü belirten Zeynep Bodur Okyay, “Bugün İzmir’de açılışını yaparak, aynı zamanda iç mimar olan yetenekli bir kadın bayimize teslim ettiğimiz mağazamızla, ilimizde toplam 11 bayiye ulaştık. Ayrıca bölgedeki bayi ağımızla 4 milyonu aşkın İzmirlinin birinci tercihi konumuna gelmiş bulunuyoruz” dedi.

Kadınların hayallerini nasıl gerçeğe dönüştürdüklerini biliyorum
Kadınların iş hayatında neleri başarabileceklerine, hayal denilen birçok şeyi nasıl da ustaca gerçeğe dönüştürebildiklerine, fabrika ve mağazalarında defalarca tanık olduğunu ifade eden Zeynep Bodur Okyay, “Günümüzde, daha çok kadının iş hayatında yer alması gerektiğine inanan bir kadın olarak, ülkemin kadınlarına yürekten inanıyor ve güveniyorum. Kale Grubu’nun kadın bayilerinden biri olarak İzmir’de gerçekleştireceği yeni projeler için sabırsızlanan Aslı İpek Kaygısız’ın da gözlerindeki heyecan ve isteği uzun yıllar koruyacağına inanıyorum” diye konuştu.

Müşteri için üstün değer yaratan hizmet anlayışı
Günümüzde rekabette öne çıkabilmek, ürün ve servislerin daha fazla tercih edilmesini sağlamak için firmaların kendilerini müşterilerin yerine koymaya ihtiyaçları olduğunu kaydeden Zeynep Bodur Okyay, “Değer ve satış hacmimizin önemli unsuru yeni showroom’larımız, Kale Grubu’nun tüm birimlerinde başlattığı, müşterileri için üstün değer yaratan hizmet anlayışının bir yansımasıdır. İş ortaklarımızla birlikte geliştirdiğimiz yeni mağazalarımızın, hem hizmet çıtasını yukarı çıkaracağına hem de Kale Grubu’nun kurumsal imajına ve duruşuna büyük katkı yapacağına yürekten inanıyorum. İzmir’in lüks yapı malzemeleri ihtiyacını karşılamayı hedefleyen Aden Yapı’nın da yeni mağazamız ile sadece İzmir’de değil, bölgede önemli bir fark yaratacağına inancım tam” diye konuştu.

Kale’nin Türk ve İtalyan markaları tek showroom’da
Aden Yapı’nın İzmir’de hizmete açılan 310 metrekarelik yeni showroom’unda, Kale Grubu’nun lider markaları Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kalekim ve Kale’nin yanı sıra, grubun İtalyan markaları Edilcuoghi ve Edilgress’in seçkin ürünleri ile müşterilerin tüm ihtiyaçları karşılanıyor.

Türkiye’de 250 dağıtım noktası bulunan ve 2011 yılından itibaren ürün teşhirinde bir dizi değişim başlatan Kale Grubu’nun showroom’larında; seramik kaplama malzemeleri, yapı kimyasalları, seramik sağlık gereçleri, armatür, mutfak ve banyo mobilyaları, akrilik banyo küvetleri ve duş tekneleri, doğal taş, parke, çini ve cam mozaik gibi yapı ürünlerinin tamamı tek çatı altında sunuluyor.