Kale’den şık ve dayanıklı armatür serisi: Point

Banyo ürünleri sektörünün deneyimli markası Kale, şık ve yalın tasarımıyla birçok farklı stildeki mekana uyum gösteren armatür serisi Point’i, tüketicilerin beğenisine sunuyor

Kale’den şık ve dayanıklı armatür serisi: Point

18 Haziran 2013 / emlakwebtv
Yumuşak hatlarıyla banyo ve mutfakların estetiğini tamamlayan Point, dayanıklılığı ve kalitesiyle tüketicilere uzun süreli kullanım vaat ediyor. Point serisi, her ihtiyaca cevap verebilecek ürün gamı ile banyo ve mutfaklarda en çok aranan armatürler arasında yer alıyor.

Banyo ve mutfaklarda tasarruf dönemi
Lavabo ve eviye bataryalarında 7 litre su akışı ile standart armatürlere göre %40 su tasarrufu sağlayan Point serisi, akış düzenleyici ile suyu hava ile karıştırarak dolgun bir akış veriyor. Seride kullanılan 40 mm’lik seramik kartuşu sayesinde yıllarca dayanıklılığından bir şey kaybetmeyen Point ürün gamında yer alan “Lavabo Bataryası”, “Yüksek Lavabo Bataryası”, “Banyo Bataryası”, “Duş Bataryası”, “Ankastre Banyo Bataryası”, “Ankastre Duş Bataryası”, “Point Döner Borulu Eviye Bataryası”, “Point Döner Gövdeli Eviye Bataryası”, “Point Pull-Out Eviye Bataryası” çeşitlerinin tamamı krom renkli sunuluyor.