Kale Endüstri Holding Pencere Fuarı'nda

Kilit ve çelik kapı sektöründe faaliyet gösteren Kale Endüstri Holding, ürünlerini İstanbul 2015 Pencere Fuarı'nda sergiledi.

Kale Endüstri Holding Pencere Fuarı'nda

Kilit ve çelik kapı sektöründe faaliyet gösteren Kale Endüstri Holding, ürünlerini İstanbul 2015 Pencere Fuarı'nda sergiledi.

Kale Holding Pencere 2015'te
"Tam Kapsam Güvenlik" anlayışıyla alarmdan kasaya, kilitten kapıya, sigortadan pencere ve elektronik sistemlere kadar birçok noktada güvenlik ürünleriyle ön plana çıkan Kale Endüstri Holding, en son teknolojiyle üretilen ürünlerini 11 – 14 Mart 2015 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen İstanbul 2015 Pencere Fuarı'nda, ziyaretçilere sundu. 

Çok geniş bir ürün yelpazesiyle fuarda yer alan Kale Endüstri Holding standında, Pencere grubunda "Kaldırsür Kaldırmalı Sürme Sistemi, Devrilmeli Sürme Sistemi, farklı teknolojilere sahip olan kilitli kapı sistemleri, alüminyum - PVC çift açılım sistemleri ve pencere motorları yer aldı. Kale Çelik Kapı, Kale Kilit Dış Ticaret ve Kale Kilit'in son dönemde sektör profesyonellerinin ve tüketicilerinin beğenisine sunduğu Retro Çelik Kapı, İ-serisi elektronik kilitler ve Kale İkaz Silindiri ise standı ziyaret edenlerin en çok ilgi gösterdiği ürünler arasındaydı.

Bu sene on altıncısı düzenlenen, İstanbul Pencere, Cam ve İstanbul Kapı fuarları ile birlikte 99 ülkeden ve Türkiye'nin tüm illerinden yaklaşık 55 bin profesyonelin ziyaret ettiği fuar kapsamında Kale Endüstri Holding standını ziyaret edenler keman dinletisi ile karşılandı. Keman dinletisi ve dans şovunun gerçekleştiği Kale standında ziyaretçiler teknik ve estetik olarak mükemmel ürünleri incelerken aynı zamanda eğlenceli zaman da geçirdi.

Kale Endüstri Holding yetkilileri, İstanbul 2015 Pencere Fuarı'nda Kale Endüstri Holding olarak yer almanın kendileri için sıradan bir fuar katılımı olmadığını, faaliyet gösterdikleri alanlarda sektörünün öncü ve lider kurumu olarak bu ve benzeri fuarlara katılımı bir görev bildiklerini belirttiler. Her zaman bulunduğu alana ve hizmet ettiği sektöre yenilikler getirmeye devam eden Kale Endüstri Holding, bu fuarda da gerçekleştirdiği dans ve müzik etkinlikleriyle kalitesini ve farkını ortaya koyarak, fuar boyunca kendilerine ilgi gösteren tüm katılımcılara da ayrıca teşekkür etti.