Kale Grup Daire Kartal!

Kale Grup imzası ile hayat bulan Daire Kartal projesi için ön talep toplanıyor

Kale Grup Daire Kartal!

Kale Grup imzası ile hayat bulan Daire Kartal projesi için ön talep toplanıyor. 2017 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanan Daire Kartal, Kale Grup'un İstanbul'daki ilk konut projesi. İstanbul Kartal'da E-5'e komşu konumda yükselen projeda daireler deniz manzarasına hakim. 

Daire Kartal fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz belirlenmedi. Proje için bir süredir ön talep toplanıyor. Mart ayında düzenlenecek bir lansman ile satışa sunulacak olan Daire Kartal projesinde detayların önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 

4 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulan Daire Kartal'da 1+1 ve 2+1 tipinde büyüklükleri 61 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen 195 adet rezidans daire bulunuyor. 27 katlı tek bloktan meydana gelen proje sosyal donatıları ile dikkat çekiyor. 

Daire Kartal projesinin sosyal donatıları içerisinde; açık yüzme havuzu, kameralı güvenlik, adalar manzarası, çocuk oyun alanları, deniz manzarası, çocuk yüzme havuzu, güvenlik gibi özellikler bulunuyor. Projenin tasarımında toprak formlar ile organik formlar birleştirildi. 

Kartal'da yükselen Daire Kartal projesi, Yakacık Metro istasyonu'na 350 metre, Kartal metro istasyonuna 950 metre, Pendik Marina'ya 8 kilometre, Bostancı'ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 13 kilometre mesafede yer alıyor. 

Firma Bilgisi: kale grup
Proje Bilgisi: Daire Kartal