Kale Victorian banyo serisi

Kale, romantik tonların hakim olduğu Victorian ile banyolarda estetik ve zarif bir ambiyans yaratıyor

Kale Victorian banyo serisi

Bütünsel tasarım konseptiyle hayata geçirdiği banyo serileriyle tüketicilerin beğenisini kazanan Kale, romantik tonların hakim olduğu Victorian ile banyolarda estetik ve zarif bir ambiyans yaratıyor.

Romantizmin pastel tonlar ve dramatik formlarla anlam kazandığı stilin şifrelerini barındıran Victorian serisi banyolar; bir balerin zarafetine sahip narin ve yumuşak kıvrımlarıyla estetiğin feminen dokunuşunu banyolara yansıtıyor.

Yumuşak kıvrımlar, soft tonlar, bahar çiçekleri ve tüllerle bezenmiş fotoğrafik dekorlar ile bütünleşen Victroian serisi, ilkbahar mevsiminin coşkusunu yansıttığı evlerde, adeta bir çiçek bahçesindeymişsiniz hissi uyandırıyor.

Klasik şık
Rahat açılan ve sessiz kapanan dolap çekmeceleri, kıvrımlı hatlarıyla banyonuza klasik bir görünüm katarken, ultra lake boyası sayesinde hem yüksek parlaklık hem de dayanıklılık sağlıyor. Havlu ve bornozlarınız için ekstra kullanım alanına sahip boy dolaplar, yavaş açılan ve sessiz kapanan kapaklarıyla uzun ömür ve konforu banyonuza taşıyor.

Asil dönem
Victorian vitrifiye ürünleri, dekorasyon tarihine damgasını vuran çok özel bir dönemin zarafetini banyolarda kullanıcısıyla buluşturuyor.

Şık uyum
Aydınlatmalı oval ayna da, formu sayesinde Victorian etajerli lavabo ile uyumlu olması ve estetik çizgisinden dolayı banyolara zenginlik katıyor.