Kaleseramik, yenilikçi ürünleri ile UNICERA'daydı

UNICERA Fuarı’nda Kale Grubu Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bahadır Kayan Emlakwebtv’ye konuştu

3 Mart 2014 /Emlakwebtv / Haber:Havva Babaoğlu

UNICERA 26. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı 26 Şubat-02 Mart 2014 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Yapı sektörünün lider markalarını bünyesinde barındıran Kaleseramik, UNICERA'ya, "Banyo" ve "Teknik" konseptiyle hazırlanan 750 ve 135 metrekarelik iki ayrı stant ile katıldı. İtalyan Mimar Maurizio Molini ve Kaleseramik Konsept Tasarım ekibinin ortak çalışması ile hazırlanan stantlardaki rahat dolaşım alanları sayesinde, sergilenen en yeni ürün ve serilerin, alternatif kullanım alanlarından örnekler sunuldu.

Fuarda, Kale Grubu Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bahadır Kayan, Emlakwebtv’ye fuarı değerlendirirken aynı zamanda Kale ve yeni ürünleri hakkında bilgiler vererek dünyada bir ilk olan Kale 360 uygulamasını da anlattı.

Seramik ve banyo ürünleri ile her ihtiyaca yönelik estetik ve işlevsel çözümler sunduklarını ifade eden Bahadır Kayan, "Avrupa'da 3'üncü, dünyada ise 12'nci sırada yer alan Kaleseramik olarak, sektörün amiral gemisi olmanın sorumluluğuyla, "trend belirleyici", "işlevsel", "çevreye dost" ve "kaliteli" kavramlarını ürünlerimize yansıtıyoruz. Ürün ve hizmet alanlarında yapacağımız yatırımlar ile marka, tasarım ve hizmet konularında sektörde öncülük yapmaya devam ediyoruz" dedi.