Karabük Safranbolu Toki kura sonuçları

Karabük Safranbolu Toki Konutları kura çekilişleri bugün yapılacak. Karabük Safranbolu Toki kura sonuçlarına açıklandığında emlakwebtv.com adresinden ulaşabilirsiniz

Karabük Safranbolu Toki kura sonuçları

Karabük Safranbolu'da emeklilere özel konut projesi kapsamında yapılacak 426 adet konut için kura çekilişleri bugün saat 13:00'da gerçekleşecek. Karabük Gençlik Spor İl Müdürlüğü 2 bin 500 Kapasiteli Salonu'nda yapılacak olan Karabük Safranbolu Toki kura sonuçları açıklandığında sizlerle paylaşacağız. 

Konut fiyatlarının 98 bin 700 bin TL olarak belirlendiği Karabük Safranbolu Toki Emekli Konutları'nda 426 adet 2+1 nitelikli konut bugün sahiplerini bulacak. Projede hak sahibi olanlar 180 ay vade ve 240 ay vade ile konut sahibi olabilecek. 180 ay vade için yüzde 12 peşinat, 240 ay vade için ise yüzde 20 peşinat ödemesi yapılacak. Peşinatlar sözleşme imzalama aşamasında ödenecek. 

Karabük Safranbolu Toki kura sonuçlarına göre hak sahibi olamanyanlar ise başvuru bedellerini 17 Şubat 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası Karabük ilindeki şubelerden geri alabilecek. Karabük Safranbolu Toki kura sonuçlar henüz açıklanmadı. Sonuçlar açıklandığında bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 

Toki Konutları'nda kura sonucu hak sahibi olanlar idarenin belirleyeceği ve ilan edeceği tarihlerde Halk Bankası Karabük Şubesi'nde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. Sözleşme imzalayan emekli vatandaşların konutlarının borcu bitene kadar konutta ikamet etmeleri gerekmektedir. Aksi durumda sözleşmeleri iptal edilecektir. Aynı zamanda konut sahibi olanlar borçları bitene kadar konutlarını devredemeyecekler. 

Açıklandığında sizlerle paylaşacağımız Karabük Safranbolu Toki kura sonuçları için emlakwebtv.com adresini takip etmeye devam edin.