Karat 34 Yenibosna!

Doğa Şehircilik ve Baş Yapı ortaklığı ile yükselen Karat 34 Yenibosna'da hayata geçiriliyor

Karat 34 Yenibosna!

Doğa Şehircilik ve Baş Yapı ortaklığı ile yükselen Karat 34 Yenibosna'da hayata geçiriliyor. Daire tipleri, metrekareleri, fiyatları ve teslim tarihi henüz belirlenmeyen projede ön talep toplama çalışmaları devam ediyor. 

2018  yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Karat 34 projesinde 470 adet konut ve 151 adet ticari üniteye yer veriliyor. 35 dönüm arsa üzerinde kurulan Karat 34 projesinde toplam 621 adet bağımsız bölüm bulunuyor. 

Ön talep toplama çalışmaları devam eden proje Yenibosna'da Atatürk Havalimanı'na 5 dakika mesafede yükseliyor. Basın Ekspres Yolu'na cephesi ile dikkat çeken Karat 34 projesi detaylarının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 

Karat 24 fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz belirlenmedi. Doğa Şehircilik ve Baş Yapı ortaklığı ile hayat bulan projenin ev sahibi olacaklara sunduğu sosyal donatılar arasında; güvenlik, süs havuzu, kameralı güvenlik ve kapalı otopark bulunuyor. 

Karat 34 projesi ile ilgili bilgi almak ve avantajlardan yararlanmak isteyenler projenin internet sitesinden ön talep formu doldurabilirler. 

Karat 34 nasıl ortaya çıktı? 

Emlak Konut'un İstanbul Bahçelievler Yenibosna Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım işi kapsamında yükselen Karat 34 Yenibosna projesinin arsa ihalesinin Baş Yapı ve Doğa Şehircilik ortaklığı kazanmıştı. Arsanın ilk oturumu 27 Ekim 2014 tarihinde yapıldı. 13 firmanın teklif sunduğu ilk ihalede en yüksek teklif Kuyaş Kuyumcukent Gayrimenkul'den geldi. 3 Kasım 2014 tarihindeki ikinci oturumda ise Baş Yapı ve Doğa Şehircilik ortaklığının 440 milyon lira teklifi kazandı. 

Firma Bilgisi: Baş Yapı-Doğa Şehircilik
Proje Bilgisi: Karat 34