Karat34 ön talep topluyor!

İstanbul Avrupa Yakası'nda Atatürk Havalimanı'nın tam karşısında yükselen Karat34 ön talep toplamaya başladı

Karat34 ön talep topluyor!

İstanbul Avrupa Yakası'nda Atatürk Havalimanı'nın tam karşısında yükselen Karat34 ön talep toplamaya başladı. 3 residence ve 3 ofis olmak üzere toplam 6 bloktan meydana gelen projenin satışları için ön talep toplanıyor. Nisan ayı ortalarında lansmanı yapılacak olan Karat34 projesinin resmi satışlarına da lansman sonrasında başlanacak.Avrupa Yakası'nda E-5 ve TEM Otoyollarının kesiştiği noktada, Atatürk Havalimanı'nın karşısında yükselen Yenibosna Karat34, Emlak Konut GYO ve TOKİ güvencesi ile Başyapı ve Doğa Şehircilik tarafından inşa ediliyor. 

Satış ofisi Nisan ayında tamamlanacak

Ruhsatın alınması ile birlikte altyapı çalışmalarına başlanan Karat34 projesinde satış ofisinin Nisan ayı içerisinde tamamlanması planlanıyır. Farklı konut ve ofis bloklarından meydana gelen projede 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri sunuluyor. 

Toplam 21 bin 799 metrekarelik inşaat alanına sahip olan Karat34, 3 residence ve 3 ofis bloğundan meydana geliyor. Karat34 projesinde toplan 470 adet konut, 124 adet ofis ve 27 adet ticari ünite bulunuyor. Ünitelere özel yeterli kapasitede otopark ve depo alanlarının da bulunduğu projede, daire sahiplerinin tamamına hitap eden sosyal tesis, konferans salonu, seminer odaları, sauna, hamam, masaj ve buhar odaları, 320 metrekarelik yüzme havuzu, fitness ve kişiye özel antrenman stüdyoları yer alıyor. 

Ulaşım konusunda alternatifler sunuyor

Lokasyonu ile ulaşım konusunda alternatifler sunan Karat34 Yenibosna projesi, Basın Ekspres Yolu'na ve E-5'e cepheli, Atatürk Havalimanı'na 5 dakika mesafede yer alıyor. Proje 7'inci kattan itibaren pist manzarasına hakim. Yeşilköy Sahili'ne, Edirne Yolu'na ve TEM'e bağlantıları olan Karat34, açık havada yürüyüş imkanı ve yemyeşil doğası ile dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Doğa Şehircilik - Baş Yapı
Proje Bilgisi: Karat34