Kartal AND Pastel projesinde yüzde 1 KDV fırsatı!

İstanbul Kartal’da hayat bulan AND Pastel projesinde KDV oranı yüzde 1 olarak belirleniyor

Kartal AND Pastel projesinde yüzde 1 KDV fırsatı!

2018 yılının Haziran ayında tamamlanması ve teslimlerinin başlaması beklenen AND Pastel, İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesinde inşa ediliyor. Proje, Anadolu Grubu bünyesinde bulunan AND Gayrimenkul imzası taşıyor.

KDV oranı yüzde 1 olarak belirlenen Kartal AND Pastel projesi için firma bünyesinde hazırlanan ödeme planına göre, tutarın yüzde 60’lık kısmı peşinat olarak veriliyor, geriye kalan kısmı için 48 aya kadar 0 faizle taksit yapılıyor.

Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim bir lokasyonda yükselen AND Pastel Kartal projesinin yüzde 70’lik kısmı yeşil alan olarak değerlendiriliyor. Proje, yedi ayrı bloktan meydana geliyor.

“Özlem duyulan mahalle kültürü”nden esinlenerek tasarlanan AND Pastel Evleri, toplam 45 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. İnşaat alanı 250 bin metrekare olan projede 1.200 adet daireye yer veriliyor.

1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri bulunan AND Pastel Konutları’nın ayrıcalıkları içerisinde; açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, spor merkezi, oyun parkları, yürüme yolları, meydanlar ve daha bir çok sosyal aktivite alanları mevcut.

AND Pastel projesi; Kartal Metrosu’na 300 metre, D-100 Karayolu'na 350 metre, Anadolu Adliyesi’ne 500 metre, Kartal Deniz Otobüsü’ne 2.5 kilometre, TEM otoyoluna 10 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 25 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 30 kilometre mesafede.

Firma Bilgisi: AND Gayrimenkul
Proje Bilgisi: AND Pastel