Kartal Çukurova satılık daire

Kartal Çukurova satılık daire özelliklerine haberlerimizden ulaşabilirsiniz

Kartal Çukurova satılık daire

Kartal Çukurova projesi Çukurova Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Kartal Çukurova 7 bin 68 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Tago Mimarlık tarafından tasarlanan Kartal Çukurova 236 adet daire bulunuyor.

Kartal Çukurova satılık daire özellikleri
Stüdyodan 3+1'e kadar konut tiplerinin bulunduğu Kartal Çukurova satılık daire büyüklükleri 42 metrekareden başlıyor. Kartal Çukurova daire büyüklükleri şöyle: Stüdyo daireler 42 metrekare, 1+1 daireler 64 metrekare ile 70 metrekare arasında, 2+1 daireler 93 metrekare ile 108 metrekare arasında, 3+1 daireler 147 metrekare ile 169 metrekare.

Kartal Çukurova özellikleri
35 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan Kartal Çukurova konut sahiplerine çocuk oyun alanları, sinema salonu, kafe-bar, bilardo, oyun salonu, açık havuz, güneşlenme terası, sauna, fitness, wellness merkezi, concierge hizmetleri, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası, puset ve engelli rampaları, misafir otoparkı gibi hizmetler sunuyor.

Kartal Çukurova nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Çukurova Tower Kartal'da 7 bin 68 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Kartal Adliyesi'ne 3 km, Kadıköy-Kartal Metro durağına ise 600 metrelik yürüme mesafesinde konumlandırılan Çukurova Tower, Bağdat Caddesi'ne 15, köprülere 20 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve Kartal-Pendik Deniz Otobüsü İskelelerine de çok yakın mesafede bulunuyor.

Kartal Çukurova adres bilgileri: Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No:85 P:34873 Kartal

Kartal Çukurova iletişim bilgileri
Telefon: 0216 517 55 55
Web: www.cukurovatower.com