Kartal Selective Dolphin yakında satışta

Alper İnşaat tarafından ön talep toplanmaya başlanan Kartal Selective Dolphin projesinin önümüzdeki günlerde satışa sunulması bekleniyor

Kartal Selective Dolphin yakında satışta

Alper İnşaat, İstanbul Anadolu Yakası'nın Kartal ilçesinde Selective Dolphin isminde yeni bir yaşam alanı inşa etmeye hazırlanıyor. Proje için şu an yalnızca ön talep toplanıyor.

Yakın zamanda satışa sunulması beklenen Kartal Selective Dolphin'in detayları ve fiyatları henüz açıklanmıyor. Proje, Marmara Denizi manzarasına hakim bir bölgede konumlanıyor.

Pazarlama işlemleri Areas Proje Pazarlama tarafından yürütülen Kartal Selective Dolphin, Kartal sahiline de yakın mesafede yer alıyor.

Alper İnşaat Hakkında

Alper İnşaat, kurulduğu 2000 yılından bugüne, inşa ettiği yüksek standartlardaki yapılar ile inşaat sektöründe adından söz ettiren bir firma haline gelmiştir. İnşaat sektörüne Ankara ve Moskova'daki faaliyetleriyle adım atan Alper İnşaat, sürekli değişim ve gelişim göstererek günümüzde Ankara ve Moskova'daki projelerin devamı olarak Riga, Venezuela ve İstanbul'da inşaat projelerini yoğun olarak sürdürmektedir. Alper İnşaat, bununla da sınırlı kalmayıp Anadolu'da nüfusu 1 milyonun üzerindeki kentlerde yaşam kalitesini artırmak isteyenlerin nitelikli konut ihtiyacının karşılanmasına yönelik çalışmalarını da aralıksız olarak devam etmektedir.