Kartal yeniden inşa ediliyor

Kartal’da nitelikli konut projeleri geliştirmek için yola çıkan Gülsa İnşaat&Bay Yapı Ortaklığı, bölgede arsası olan kişiler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Kartal yeniden inşa ediliyor

Kartal'da nitelikli konut projeleri geliştirmek için yola çıkan Gülsa İnşaat&Bay Yapı Ortaklığı, bölgede arsası olan kişiler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Gökdeniz Kartal Projesi
Kartal Esentepe Mahallesi'nde inşa ettiği Gökdeniz Kartal projesi ile dikkatleri üzerine çeken Gülsa İnşaat&Bay Yapı Ortaklığı bölgeye yatırımlarını sürdürmeyi düşünüyor. Kartal'ın hızlı ilerleyen inşaat çalışmaları ve kısa sürede elde ettiği başarılı satış grafiği, bölgede arsası olanlar tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Firma, haftada yaklaşık 10 farklı kişiyle arsa görüşmesi yapıyor.

Sahil bandı mercek altında
Özellikle kentsel dönüşüm projeleri çerçevesinde talep topladıklarını belirten Bay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Okyay Ertaş, "Kartal'ı yeniden inşa etmeye talibiz. Hâlihazırda inşaatı ve satışı devam eden Gökdeniz Kartal projemiz, bölge halkına iyi bir referans oldu. Haftada neredeyse 10 farklı kişiyle arsa görüşmesi yapar hale geldik. Bölgede kısa sürede güven oluşturduk ve en çok tercih edilen firmalardan biri olduk. 2015 yılında yine Kartal'ın farklı lokasyonlarında projeler hayata geçireceğiz. Sahil kesimiyle ve alanları 5 bin metrekarenin üzerinde olan arsalarla yakından ilgileniyoruz" diye konuştu.

Gökdeniz Kartal

Sıfır faiz kampanyası satışları hızlandırdı
Gökdeniz Kartal'da başlayan 52 ay sıfır faiz kampanyasının projedeki satışları hızlandırdığına değinen Gülsa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Salih Satıcı ise, projede şu ana kadar yüzde 25 oranında satış yapıldığının altını çizdi. Bölgenin en cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla konut satışı yaptıklarını söyleyen Satıcı, hızlı bir şekilde ilerleyen projenin söz verilen tarihten erken tamamlanabileceğinin sinyallerini verdi.

4 farklı ödeme planı
Deniz ve Gök bloklarından oluşan projenin Deniz bloğundaki Adalar manzaralı 1+1'lerin 84 metrekare olanları 332 bin TL'den; 107 metrekare olanları 404 bin TL'den; 108 metrekare olanları 508 bin TL'den; 142 metrekare olanları 671 bin TL'den; 176 metrekare olanları ise 831 bin TL'den başlıyor. Yine aynı blokta yer alan 3+1'lerin 170 metrekare olanları 638 bin TL'den; Adalar manzaralı 176 metrekare olanları 831 bin TL'den; zemin ve bahçe kullanımlı 178 metrekare olanları 706 bin TL'den; yine zemin bahçe kullanımlı dublex olanları ise 771 bin TL'den başlayan fiyatlarla konut alıcılarına sunuluyor. Gök bloğunda yer alan Adalar manzaralı 1+1 dairelerin ise 84 metrekarelik iki farklı seçeneği bulunuyor. Daireler 332 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor. Bu blokta yer alan ve alanları 131 ila 176 metrekare arasında değişen 2+1'ler 521 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Alanları 170 ila 178 metrekare arasında değişen 3+1'lerin fiyatları ise 671 bin TL'den başlayarak 831 bin TL'ye kadar yükseliyor. Gökdeniz Kartal'da 4 farklı ödeme planı üzerinden ilerleniyor. İlk kampanyaya göre yüzde 50 peşin, yüzde 50 için 52 ay sıfır faiz; ikinci kampanyaya göre yüzde 40 peşin, yüzde 60 teslimde banka kredisi şeklinde; üçüncü kampanyaya göre yüzde 4 indirim, yüzde 5 peşin, yüzde 20 teslimde, yüzde 75 banka kredisi şeklinde ve son kampanyaya göre yüzde 7 indirim, yüzde 25 peşin, yüzde 75 banka kredisi şeklinde ödeme yapılabiliyor.

Eşsiz Adalar manzarası
7 bin 80 metrekare arsa alanı üzerinde 35 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projede; bin metrekare sosyal tesis, beş bin metrekare yeşil alan bulunuyor. 204 konuttan oluşan Gökdeniz Kartal'ın mimarisi Ömer Çamoğlu imzası taşıyor. 70 milyon TL'lik yatırım değeri ile inşaatına Mayıs 2014'te başlanan projenin, Şubat 2016'da sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Metro, deniz otobüsü, E5, sahil yolu, marina, adliye, hastane, sinema ve kültür merkezi gibi noktalara ortalama 7 dakikalık yürüme mesafesinde olan proje; Sabiha Gökçen ve Kadıköy'e 15, Boğaz Köprüsü'ne 20, Telekom Arena'ya ise 35 dakika uzaklıkta yer alıyor. Eşsiz adalar manzarasına karşı yükselen blokları ile öne çıkan Gökdeniz Kartal projesi, cazibe merkezi olan lokasyonu ile de dikkat çekiyor. Yarı olimpik ve çocuk havuzu, fitness, sauna, tenis, basketbol, cafe, TV salonu, çocuk parkı, yürüyüş parkuru, yaz bahçesi gibi sosyal alanlar ile donatılan projede, her daire için bir araçlık kapalı otopark alanı da yer alıyor. 26 katlı 2 bloktan meydana gelen Adalar manzaralı Gökdeniz Kartal'da konutların tavan yüksekliği 3.20 olarak açıklanıyor.