Kasr-ı İstanbul daire fiyatları!

Kınaş İnşaat ve Tunay Ortaklığı tarafından yapılan proje kapsamında hazırlanan Kasr-ı İstanbul 2015'in Haziran ayında konut sahiplerine teslim edilecek

Kasr-ı İstanbul daire fiyatları!

Kınaş İnşaat ve Tunay Ortaklığı tarafından yapılan proje kapsamında hazırlanan Kasr-ı İstanbul 2015'in Haziran ayında konut sahiplerine teslim edilecek. Proje yeri İstanbul'un parlak semtlerinden biri olan Sancaktepe'dir.

Kasr-ı İstanbul özellikleri
Butik bir proje olarak toplam 105 daire, 8 blok ve 2 dükkandan oluşmaktadır. 1+1'den 4+1'e dek her aile sayısına göre seçenekte daireler mevcuttur. Alanda geniş yüzme havuzu, açık ve kapalı fitness merkezi, sauna, oyun alanları, kafeterya, toplantı odaları, Playstation odası ile konut sakinleri oldukça eğlenceli dakikalar geçirme olanağı bulacaklar. Geniş bahçe ve peyzaj alanları ile sosyal alan bakımından da oldukça zengin bir proje olan Kasr-ı İstanbul ile konut sahipleri oldukça güvenli ve huzurlu bir ortamda yaşama imkanı bulacaklar. Konut fiyatları 177 bin TL'den başlamakta olup, bahçe ve çatı dubleksleri seçenekleri de içerisinde mevcuttur. Ayrıca her site kendine ait bir kapalı otoparka sahip olacaktır.

Kasr-ı İstanbul daire fiyatları
5400 metrekare arsa alanına konumlandırılan bu projede bazı daire fiyatları ise şöyledir: 1+1 daireler 177 bin TL ile 233 bin TL arasındayken, 4+1 daireler 380 bin TL ile 478 bin TL arasında değişmektedir. Daireler bulundukları yerlere, sahip oldukları özelliklere göre fiyat bakımında değişmektedir. 7/24 güvenlik hizmetiyle de tüm sakinler kendilerini güvende hissedecektir. Kasr-ı Şirin projesi yeni cazibe merkezi olarak inşa edilen Sancaktepe meydanına da yürüme mesafesinde olup oldukça güzel bir yerdedir.

Kasr-ı İstanbul adres ve iletişim bilgileri
Adres:Abdurrahmangazi Mah. Ebubekir Cad. Albayrak Sok. Sancaktepe / İstanbul
Telefon:(0.216) 290 51 85

 

Proje Bilgisi: Kasr-ı Istanbul