Katılımcıların gözünden Cityscape Turkey

Türkiye gayrimenkul sektörünün önde gelen aktörleri, dünyanın en önemli gayrimenkul etkinliklerinden biri olan Cityscape Turkey'i değerlendirdi.

Katılımcıların gözünden Cityscape Turkey

Cityscape Turkey, bireysel yatırımcılar için cazip fırsatlarla devam ediyor. 24-26 Mart tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen Citycape Turkey'de çok sayıda firma özel indirimleriyle ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. Türkiye'nin en önemli gayrimenkul firmalarının yöneticileri Cityscape'e ilişkin yorumları ise şu şekilde oldu: 

Kuzu Grup SeaPearl ile Cityscape'de
Cityscape Turkey'e SeaPearl projesiyle katılım gösteren Kuzu Grup Proje Müdürü Şükrü Arkadakalmaz: " Cityscape Turkey çok güzel bir başlangıç yaptı. Kalabalık ve ilgi güzel. Satışa yönelik güzel gelişmeler de yaşıyoruz" ifadelerini kullandı. 

 

Katılımcıların gözünden Cityscape Turkey

 

DKY İnşaat'tan özel indirimler
Cityscape Turkey fuarına özel kampanyalarla hazırlanan DKY İnşaat, yüzde 10 peşin öde, gerisin taşın öde" dahil tüm kampanalarına ek olarak fuara özel yüzde 5'lik indirim fırsatı sunuyor. Proje kapsamında Sahil ve Cadde konseptli projelerinin tanıtımını gerçekleştiren DKY İnşaat, DKY Ada Projesinin ön kayıt sürecini de fuar kapsamında sürdürüyor. Fuarla ilgili bir açıklamada bulunan DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya:

"Cityscape Turkey’de, kişisel beklentilerimin de üzerinde bir ziyaretçi trafiği gerçekleşiyor. Kurumsal yatırımcılar da var, bireysel yatırımcılar, konut alıcıları da yoğunlukta. Şu ana kadar Cityscape Turkey’deki ziyaretçi sayısındaki yükseklik, bizlere de hareket, bereket olarak yansıdı..." ifadelerini kullandı.

 

Katılımcıların gözünden Cityscape Turkey

 

Polat: "Fuar, beklenenin üzerinde performans gösteriyor"
Fuari değerlendiren Polatyol Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat da, "Cityscape Turkey'in" ilk kez düzenlenmesine karşın ziyaretçi sayısı ve profili açısından yüksek bir performans sergilediğini vurgulayarak: "Cityscape Turkey, ilk kez düzenlenmesine karşın ziyaretçi sayısı ve profili açısından beklentilerin çok üzerinde bir başarı elde etti." ifadelerini kullandı. 

Yücel: "Beklediğimizin üzerinde ilgi..."
Piyalepaşa İstanbul Genel Müdürü Kaan Yücel de Türkiye'nen konjonktürel durumu itibarıyla böylesine yüksek bir ilgi beklemediklerini vurgulayarak:

"Daha çok yerli olacağını düşünüyorduk. Tam tersi oldu. Tahmin ediyorum yerli yabancı oranı; yüzde 50 yüzde 50 gibidir. Daha nezih bir katılım var. Kuru kalabalık tabir edilen kimseyi burada görmedik..." dedi.