Kavuklar Bornova son durum!

Kavuklar Bornova Evleri’nden konut sahibi olanlar ve olmak isteyenler tarafından en çok merak edilen konu “Kavuklar Bornova son durum” Projede çalışmalar hızla devam ediyor

Kavuklar Bornova son durum!

Kavuklar Bornova HOK Mimarlık tarafından tasarlanıyor. İzmir’de bulunan Kavuklar Bornova’da 1+1, 2+1, 3+1 daire tipleri bulunuyor. Kavuklar Bornova son durum detaylarına değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim.

37 bin 879 metrekare arsa alanı üzerindeki Kavuklar Bornova bildiğiniz gibi Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme tarafından inşa ediliyor. Projedeki daire büyüklükleri 65 metrekare ile 180 metrekare arasında değişirken, toplam 1064 adet daireden meydana geliyor.

Kavuklar Bornova projesinden ev sahibi mi olmak istiyorsunuz? O zaman okumaya devam edin. Proje 2018 yılında teslim edilecek. 3 blok şeklinde tasarlanan Kavuklar Bornova konut alanı 125 bin 257 metrekare, toplam inşaat alanı 180 bin metrekare, toplam peyzaj alanı ise 28 bin metrekare olarak belirlendi. Kavuklar Bornova’dan ev sahibi olmak isteyenlere sizler ise birçok sosyal donatı imkanından fayda sağlayabiliyorsunuz. Şöyle ki; çocuk oyun alanlarından güvenlik sistemlerine, yüzme havuzundan otoparka, spor alanlarından restoran ve kafeye kadar geniş bir yelpaze sunan Kavuklar Bornova projesinde resepsiyon hizmeti de bulunuyor.

Kavuklar Bornova son durum
Kavuklar Bornova Evleri’nden konut sahibi olanlar ve olmak isteyenler tarafından en çok merak edilen konu “Kavuklar Bornova son durum” Çalışmaların hızla devam ettiği Kavuklar Bornova son durum detaylarını Kavuklar Bornova satış ofisini arayarak öğrenebilir ya da haberlerimizi takip edebilirsiniz.

Kavuklar Bornova nerede?
Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme tarafından hayata geçirilen Kavuklar Bornova İzmir’de yer alıyor. Proje Uçanyol ve metro hattına yakın bir konumda yükseliyor.

Kavuklar Bornova adres bilgileri: Halkapınar Mah. 1204/6 Sok. Bornova/İzmir

Kavuklar Bornova iletişim bilgileri
0232 435 46 46 

 

 

Firma Bilgisi: Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme
Proje Bilgisi: Kavuklar Bornova