Kaya City Residence'da tapular hemen teslim

Yüzde 80 yeşil alan olarak tasarlanan Kayacity Residence projesinde banka kredisi ile satışlar devam ederken tapular da hemen teslim ediliyor

Kaya City Residence'da tapular hemen teslim

Celoğlu ve E7 Yapı Market işbirliği ile hayata geçirilen proje  Kayacity projesinde 11 ve 13 katlı 6 blok bulunuyor.Yüzde 80’i yeşil alana ayrılan Kayacity Residence projesi 16 bin metrekare arazi alanı üzerinde yükseliyor. Başakşehir Kaya City projesinde 2+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçeneğine bulunuyor. Toplamda 236 adet daireye yer verilen Başakşehir Kayacity Residence daireleri sahiplerine teslim edilmeye başlanırken, devam eden peyzaj çalışmaları tamamlanınca, 30 Ekim’de oturum başlayacak.

Kayacity Residence fiyatları
KDV oranının yüzde 1 olduğu Kayacity Residence projesinde kişiye özel ödeme planı oluşturuluyor. Banka kredisi kullanılabilen Kayacity Residence’da faiz oranları ise 0,69 olarak belirlendi.

114 metrekare 2+1 daireler 297 bin TL

148 metrekare 3+1 daireler 370 bin TL

172 metrekare 4+1 daireler 430 bin TL’den başlıyor.

Kayacity Residence 

Mimarisinde yüzde 80’i yaşil alan dikkat çeken Başakşehir Kayacity Residence’da ana unsun aile göz önünde bulunduruldu ve çocuklar için geniş oyun alanları dizayn edildi. Tüm daireler iç avluya dönük tasarlanan Kayacity Residence 2+1,3+1, 4+1 ve villa konforu bir arada sunuluyor.  Kaya City Residence’da yüzme havuzu, Türk hamamı, kafeterya, güvenlik hizmeti, çocuk oyun alanları, yüzde 80’lik yeşil alan, otopark, sağlık klübü, spor sahaları yer alıyor. 5 yıldızlı otel konforundaki sağlık klübünde koşu batları, cardiove GYM ekipmanlarında düzenli spor yapılabilece ve uzman kadro ile pilates ve trend derslere katılmak mümkün olacak. Projeden daire satın aldıktan sonra herşey bitmiyor. Satış sonrası teknik destek ekibi de; elektirikçi, tesisatçı, boyacı, marangoz sadece bir telefon uzaklıkta yer alıyor.

Kayacity residence nerede?
Başakşehir Kayacity Residence, Kanal İstanbul
projesine, 3. Boğaz Köprüsü’ne, Başakşehir’de yapımına başlanan Sağlık Vadisi’ne, Havaalanına, Olimpiyat Köyüne, Rami Kuru Gıda toptancılarına yakın bir konumda yer alacak. Metro ile de şehrin merkezine ulaşım çok kolay bir şekilde yapılabilecek.

Kaya City Residence İletişim
Kayacity Residence satış ofisi
Tel: 0212 486 31 93

 

Proje Bilgisi: Kaya City