Kayacity Kayaşehir aidatları 5 yıl ödenmiyor

Celaloğlu ve E7 Yapı Market'in ortak projesi olan Kayacity Kayaşehir aidatları 5 yıl ödenmiyor

Kayacity Kayaşehir aidatları 5 yıl ödenmiyor

Celaloğlu ile E7 Yapı Market'in işbirliğinde inşa edilen Kayacity Residence, İstanbul Avrupa Yakası'nın Başakşehir ilçesinde bağlı Kayaşehir bölgesinde yükseliyor. İnşaatı tamamlanan projede teslimler hemen yapılıyor.

Yüzde 80'lik kısmı yeşil alana ayrılan Kayacity Kayaşehir, 15 bin 600 metrekarelik arazi alanı üzerinde yer alıyor. Toplam 236 adet daireden meydana gelen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor.

Aile yaşantısı göz önünde tutularak tasarlanan ve bu özelliğiyle ön plana çıkan Kayacity Kayaşehir fiyatları minimum 304 bin TL'den başlıyor. Yeni satış kampanyasına göre, projeden daire alanlar 5 yıl site aidatı ödemiyor.

Kanal İstanbul manzarasına hakim olan Kayacity Kayaşehir; 3. Boğaz Köprüsü, Başakşehir Sağlık Vadisi, Biocity İstanbul, Atatürk Havalimanı, Atatürk Olimpiyat Köyü ve metro durağına yakın mesafede yer alıyor.

5 yıldızlı otel konforu sunan bir sağlık klubü bulunan Kayacity Kayaşehir projesinde sauna, Türk hamamı, buhar odası, çocuk oyun alanlaırı, otopark alanı ve güvenlik hizmetleri mevcut.