Kayseri Amerikan Kapı Fiyatları

Kayseri amerikan kapı fiyatları 180 lira ile 400 lira arasında değişiyor

Kayseri Amerikan Kapı Fiyatları

Kayseri amerikan kapı fiyatları 180 lira ile 400 lira arasında değişiyor. İç malzemesine göre değişen amerikan kapı fiyatları son zamanlarda görünüşü ve kullanışlılığı açısında sıklıkla tercih edilen kapılardan bir tanesi. 

Amerikan kapılar dayanıklılığı sebebiyse daire sahiplerinin tercihi oluyor. Normal kapılar gibi zamanla deforme olmayan kapılar özek kasa yapısı ve fitil sistemi saayesinde ısı yalıtımı sağlıyor. Amerikan kapılardaki ahşap görünümü üretimde kullanılan özel dokulu saç kalıplar veriyor. 

Darebelere karşı dayanıklı olan amerikan kapıların kasaları çoğunlukla 42 mm kalınlığında oluyor. Amerikan kapıların diğer kapılara göre daha ucuz olmasının sebebi ise içerisinde kullanılan malzemesi. 

İmalatı ile diğer kapılardan daha az işçilik isteyen amerikan kapıların iç dolgusu çok önemlidir. Eğer kapınız ağır ise iç dolgu kaliteli, kapınız hafif ise kapınızın düşük maliyetli bir malzemeden yapıldığını anlayabilirsiniz. 

Amerikan Kapı özellikleri nelerdir?
Amerikan kapılar, ergonomik, çürüme yapmaz, nemden etkilenmez ve ekonomiktir. 

Amerikan kapının yapılışı nasıldır?
Amerikan kapıların gördüğünüz dış malzemeleri standart ve hazırdır. Verilen siparişe göre her yerde aynı gelir. Kapının önemli olan kısmı daha öncede belirttiğimiz gibi iç malzemesidir. Fiyatlarının farklı olma sebebi ise tamamen iç malzemesidir. 

Kayseri amerikan kapı fiyatlarına değinecek olursak; dış görünümü aynı olan kapıların iç malzemesine göre fiyat almak gerekiyor. Kayseri amerikan kapı fiyatları 180 liradan başlangıç gösteriyor. Kapı tercihinde ilk sırada olan amerikan kapıların malzeme kalitesine göre fiyat veriliyor.