Kayseri Park, 7. yılında 7 ziyaretçisini ödüllendirdi

Kayseri Park, 7. yaşını sevilen sanatçı Alişan ve ünlü rallici Burcu Çetinkaya’nın da katıldığı muhteşem bir organizasyonla kutladı

Kayseri Park, 7. yılında 7 ziyaretçisini ödüllendirdi

18 Kasım 2013 / emlakwebtv
Kayseri’nin ve Orta Anadolu’nun ilk alışveriş merkezi Kayseri Park, 7. yaşını büyük bir coşkuyla kutladı. Sanatçı Alişan’ın dillerden düşmeyen şarkılarıyla renk kattığı kutlamanın sunuculuğunu ünlü rallici Burcu Çetinkaya yaptı. Kutlama sırasında Kayseri Park’ın 15 Haziran – 11 Kasım tarihleri arasında düzenlenen 7.Yaş Kampanyası’na katılarak, Garanti Konut sponsorluğunda ev ve İstikbal Mobilya sponsorluğunda mobilya sahibi olan 7 şanslı ziyaretçi de belirlendi. Bu arada, geleneksel hale gelen ve Alişan’ın şarkılarını seslendirdiği esnada alışveriş merkezinin tavanından ziyaretçilerin üzerine bırakılan 10.000 balon ve konfeti yağmuru ile muhteşem bir görsel şölen yaşandı.

7.Yıl hediyeleri sahiplerini buldu
Burcu Çetinkaya’nın sunumuyla Noter huzurunda gerçekleşen çekilişle Ali Yıldız Garanti Konut’tan lüks bir dairenin sahibi oldu. 7. Yaş Kampanyası’nın talihlilerinin 199 bin 859 çekiliş hakkı arasından belirlendiğini söyleyen Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Salih Tolan, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da kampanyamız büyük ilgi gördü. 7 yıldır bizi tercih eden tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz” dedi.

Yeni yıl hediyesi 3 Citroen
Salih Tolan, binlerce kişinin katıldığı organizasyonda yeni yıl kampanyasını da açıkladı. ”Kayseri Park’tan 3 Muhteşem Citroen” adıyla duyurulan yılbaşı kampanyası hakkında bilgi veren Kayseri Park Genel Müdürü Tolan şunları söyledi: “Kampanyamıza, 16 Kasım 2013 – 30 Mart 2014 tarihleri arasında Kayseri Park’ta bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ziyaretçilerimiz katılabilecek. Kampanya kapsamında, İncar sponsorluğunda Citroen marka C5, C4 ve C-Elysee model üç araç hediye edilecek.”